Ethereum Classic Yükselmeye Devam Edecek mi?

Ethereum Classic Cumartesi günü yükseldi. Ancak şu anda ne yapacağı belli değil. Düzeltmeye 184 dolardan ATH yaptıktan sonra girdi.

Diğer kripto para birimleri arasında Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum’daki meteoritik yükselişin ardından perakende yatırımcılar tarafından düşük değerli yatırım alternatifleri arayan Ethereum Classic, Perşembe günü yaklaşık% 50 ile rekor seviyeye ulaştı.

55000 Dolarlık Destekle Bitcoin’in Desteği Her Zaman Bozulabilir mi? | Fiyat Analizi

Haftalık Piyasa Özeti (Bitcoin – Ethereum) | 10 Mayıs 2021

Ethereum Classic fiyatı nereye gidiyor?

Ethereum Classic’in 12 saatlik grafiğinde görüldüğü gibi, fiyat bu ay şimdiye kadar görülen yaklaşık% 300 rallinin% 50 Fibonacci Retracement seviyesi olan 111 $ seviyesinin yakınında kilit desteği korumayı başardı.

Cuma günkü yoğun satışlara rağmen, ETC boğaları kontrolü tekrar ele geçirerek günü 119,91 dolardan kapattı. Yazım sırasında, madeni para yaklaşık% 1 artışla 121 $ seviyelerinde işlem görüyor.

Fiyat bu zaman diliminde bir mum oluşturdu ve boğalar ve ayıların savaşı şimdi bir çekişme gibi görünüyor.

Aynı yükselişin 127.20 $ ‘lık% 61.8 Fibonacci seviyesi, spottaki herhangi bir yukarı doğru girişimi sınırlıyor.

Düzensiz dalgalanmanın ortasında, yatırımcılar fiyatlarda bir sonraki yön için güçlü bir katalizör bekliyor. Bununla birlikte, ETC boğaları, göreceli güç endeksi (RSI) aşırı alım yaptığı için temkinli olmaya devam ediyor. Düzeltici düşüş muhtemelen psikolojik seviyeyi 100 $ olarak ortaya çıkarabilir. Bir sonraki aşağı hedef,% 38.2 Fibonacci seviyesinin Perşembe gününün düşüğü ile kesiştiği 94-84 $ bölgesini planlamaktır. Alternatif olarak,% 61,8 Fibonacci seviyesinin üzerinde bir yükseliş, yükseliş momentumunu güçlendirebilir ve gözler yine 150 $ engelinde olabilir. Bu seviyede% 78.6 Fibonacci seviyesi vardır.

Ethereum Classic (ETC) fiyatı şu anda 103,86 dolarda.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.