Ethereum Classic, VeChain, Chainlink Fiyat Analizi: 15 Ağustos

Son birkaç ayda, altcoin pazarının büyük bir kısmının kendi ivmesi ve kendi ekosistemindeki organik gelişmeler tarafından yönlendirildiği görülüyor. Bu, böyle bir hareketin bir gün dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin’den büyük ölçüde bağımsız hareket edebileceğine inananlar için iyidir. Bununla birlikte, bu her iki yönde de geçerli, bu nedenle BTC, baskı anında konumunu sağlamlaştırırken, Ethereum Classic ve VeChain gibi kriptolar düşüyordu. Chainlink bir istisnaydı.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK]

Ethereum Classic VeChain Chainlink Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

CoinMarketCap merdivenlerinde 5. sıraya yükselen kripto para birimi Chainlink, son 6-8 aydır sektörün yıldız oyuncusu oldu. Bununla birlikte, LINK’in fiyat performansının gerçekten sadece Temmuz ve Ağustos aylarında yükselişte olduğu, özellikle de ikincisinde YAM’a yönelik verim çiftçilerinden gelen talepte büyük bir kısa süreli sıkışma da dahil olmak üzere bir dizi faktöre atfedildiğine dikkat edilmelidir.

Aslında, yalnızca geçtiğimiz hafta içinde LINK, kripto para birimi merdiveninde bu kadar üst sıralarda yer alan bir kripto için şaşırtıcı bir yükselişle grafiklerde% 80’in üzerinde yükseldi. YTD kazançları daha da şaşırtıcıydı, rakamlar% 864’ün üzerinde kaydedildi. Aslında, basın zamanında 24 saatlik hacmi, listelerde 3. sırada yer alan bir kripto olan XRP’lerden daha fazlaydı.

LINK’in teknik göstergeleri, Parabolik SAR noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok altında olduğundan, Chaikin Para Akışı sağlıklı sermaye girişlerinin bir işareti olarak 0,30’a yakın olduğundan LINK’in artış ölçeğinin kanıtıydı.

Bununla birlikte, Santiment’e göre, Chainlink pazarı için her şey o kadar pembe olmayabilir, LINK’in uzun vadeli hodlers karlarını almaya başlıyor ve doların ortalama yatırım yaşı da düşüyor.

Ethereum Klasik [ETC]

1597488125928 Ethereum Classic VeChain Chainlink Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETC / USD

Basında 26. sırada yer alan kripto para birimi Ethereum Classic, harika bir Ağustos ayı geçirmedi. Sadece fiyat performansı açısından değil, aynı zamanda geliştirme cephesinde de. Ağ,% 51’lik bir saldırının kurbanı olduktan sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı; haftada bir değil iki kez. Bu olaylar, birçok kişinin Ethereum Classic’e özgü güvenlik modelini sorgulamasına neden oldu.

Bu gelişmeler ETC’nin fiyat tablolarına yansıdı ve kripto, ayın başına doğru yerel zirvesine ulaştığı için% 12 düştü.

Yazım sırasında, Bollinger Bantları düşen fiyat oynaklığının bir işareti olarak kapanıyordu. Dahası, Müthiş Osilatör, piyasadaki ivme eksikliğini resmetti.

Vechain [VET]

1597488125 45 Ethereum Classic VeChain Chainlink Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de VET / USD

CoinMarketCap’in Chainlink gibi listelerinde 20. sırada yer alan VeChain, Temmuz ve Ağustos aylarında fiyat grafiklerinde de iyi performans gösterdi. Bununla birlikte, LINK’in kendi hareketlerinin aksine, MEÖ’ler daha tutarsızdır. Aslında, yazı yazılırken, VET, kripto fiyatı grafiklerde% 19 yükseldikten sonra – hepsi bir hafta içinde -% 11’in üzerinde düştü. Ancak, Ağustos 2018 seviyelerinde işlem görüyordu – kripto için 2 yılın en yüksek seviyesi.

VeChain’in teknik göstergeleri, MACD çizgi grafikleri düşüş eğilimine yaklaşırken, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında sağlıklı ve sağlıklıydı.

Geliştirme cephesinde, VeChain, blok zinciri protokollerini daha fazla benimseme yönünde incelemek için Oxford Üniversitesi ile ortaklığını genişlettikten sonra haberlerde yer aldı.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.