Ethereum Classic (ETC) ve Uniswap (UNI) Fiyat Analizi • Coin Otağ

Ethereum Classic, düşen bir takoz kırılmasından yüzde 18’lik bir artış elde edebilir. Öte yandan Uniswap’in ayı piyasası koşullarını tersine çevirmek için 36.8-39.1 $ ‘ı aşması gerekiyor.

Ethereum Klasik [ETC] Analiz


ETC / USD

Ethereum Classic’in önceki rallisi, ETH’nin 4.000 $ ‘ın üzerine çıkmasıyla beslenirken, 4 saatlik grafiği, daha geniş piyasa ipuçlarından bağımsız olarak başka bir fiyat dalgalanması olasılığını gösterdi. Düşen kama paterni yukarı doğru işaret ediyor ve kazançların Mayıs ayının ilk haftasında görülenleri geçme olasılığı düşük olsa da, yatırımcıların yine de bir miktar getiri görmesi muhtemeldir.

101,3-102 dolar civarında önemli bir direnç işareti görünüyor. Bu alanın üzerinde bir kırılma, 116 dolardan bir sonraki dirence doğru yüzde 18’lik bir fiyat artışını tetikleyebilir. Tersine, 65 doların altına düşmek ETC’nin modelini geçersiz kılar.

RSI, düşüş bölgesinden henüz toparlanmadı, ancak 52’nin üzerindeki bir hareket keskin bir yukarı doğru hareket sağlayabilir.

Uniswap [UNI] Analiz


UNI / USD

Piyasadaki çoğu altcoin gibi, Uniswap de ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden geri çekilmesinden sonra düşük performans gösterdi. UNI’nin değeri yalnızca son üç günde yüzde 25 düştü ve biz yazarken düşüş sinyalleri devam etti. RSI’daki düşük zirveler, UNI 4 saatlik zaman diliminde çoklu destek seviyelerinin altına düştüğü için zayıflamaya işaret ediyor.

Boğalar 36,8-39,1 dolar arasında güçlü bir direnç alanını devirirse, tersine dönme şansı olabilir. 41,3 doların üzerindeki bir artış, rekor seviyenin üzerinde bir fiyat artışına neden olabilir.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.