Ethereum Classic (ETC) Fiyat Analizi! • Coin Otağ

Kripto para birimi ticareti böylesine önemli bir seviyede iken, ETC’nin piyasası kısa vadede bir fiyat düşüşü sinyali veriyor gibi görünüyor.

Ethereum Classic (ETC) 4 Saatlik Grafik

Ethereum Classic, Mayıs ayının başından beri azalıyor. Bu, Bitcoin ve Ethereum piyasalarında gözlemlenen yüksek oynaklıktan kaynaklanıyor olabilir. ETC, 6 Mayıs’ta 179 dolarlık bir ATH’ye ulaşırken, altcoin’in değeri kademeli olarak 71 dolara düştü. Bu 100 dolarlık düşüş, başka bir sarsıntı için hızlandırma faktörü olabilir.

23 Mayıs’ta 39.77 $ ‘lık bir fiyat noktasına ulaştıktan sonra, ETC, güçlü bir dalgalanma ve küçük hareketler döneminin ardından 71 $’ a dokundu. Bu konsolidasyon aşaması, ETC’yi 54 dolara itebilecek başka bir düşüşe neden olabilir.

50 günlük hareketli ortalama bu seviyede destek sağladı. Bununla birlikte, fiyat MA’nın altına düşerse, kısa süre sonra grafiklerde bir satışları tetikleyebilir.

Stokastik RSI’nin aşırı satım bölgesinde Sinyal çizgisi ile iç içe geçtiği gözlemlendi. Bu, ETC piyasasının yazı yazılırken aşırı satış baskısı kaydettiğini gösterebilir ve bu da yakında fiyat için başka bir düşüş trendiyle sonuçlanabilir.

Ethereum Classic (ETC) fiyatı şu anda 67.87 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazarı doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.