Ethereum Classic, DASH, Chainlink Fiyat Analizi: 18 Eylül

Temmuz ayındaki sözde “altseason” halkının son zamanlarda güç kaybettiği görülüyor. Eylül ayı başlarında Bitcoin’in şaşırtıcı düşüşünden yalnızca piyasanın alts’larının çoğu kötü bir şekilde etkilenmekle kalmadı, çoğu iyileşmedi. Aslında, çok azı bir tür iyileşme kaydetmek için Bitcoin’in fiyat tablolarında başı çekti. Bu, Ethereum Classic, Dash ve Chainlink’in vaka çalışmaları ile kanıtlanmıştır.

İçerik Başlıkları gizle

Zincir bağlantı [LINK]

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Yazı yazılırken CoinMarketCap’in listelerinde 8. sırada yer alan kripto para birimi Chainlink, 2020’de iyi performans gösterdi ve alt’ın Ağustos başındaki performansı bariz bir vurgu oldu. Ancak, bu özel artış uzun sürmedi çünkü LINK, listelerde ATH’sine ulaşır ulaşmaz kripto para birimi bir düzeltme dalgasına düştü. 2-3 Eylül’deki mini market çöküşü sadece grafiklerde böyle bir düşüşü hızlandırdı.

Bununla birlikte, LINK iyileşirken (% 20’nin üzerine tırmanırken), sadece kısa bir süre için yaptı ve ardından kripto para birimi tekrar% 16’nın üzerine düştü. Bu, Bitcoin’in yazı yazarken sağlıklı konumunu 10.800 doların üzerinde sağlamlaştırmaya devam etmesine rağmen.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretlerinin yerleştirilmesi piyasadaki düşüşe işaret ederken, Chaikin Para Akışı daha büyük sermaye çıkışlarının bir işareti olarak grafikleri -0.10’a düşürdü.

Chainlink, haberi birkaç gün önce çıktıktan sonra yaptı. Kripto.com, Chainlink’in fiyat akışlarını DeFi cüzdan teklifine entegre edecek.

Ethereum Klasik [ETC]

Kaynak: TradingView’de ETC / USD

Piyasadaki çoğu altının aksine, Ethereum Classic’in fiyat hareketi son birkaç ayda yükseldi. Ağustos ayında ETC’nin çizelgelerde tırmandığını görürken, ağın her ikisi de ekosistem ve kripto para biriminin fiyatı üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olan% 51’lik üç saldırıya kurban gittiğini gördü.

Bununla birlikte, Chainlink’in aksine, ETC, Bitcoin’in düşüşü fiyat çizelgelerini daha da aşağı çektiğinden herhangi bir not kurtarma kaydı yapamadı. Aslında, yazı yazıldığı sırada ETC, ani bir yükseliş veya düşüş hareketi olmaksızın sıkı bir ticaret kanalı içinde işlem görüyordu.

Teknik göstergelere gelince, Göreceli Güç Endeksi, alıcıların bir miktar ivme kazandığının bir işareti olarak kademeli olarak nötr bölgeye yükselirken, Bollinger Bantları biraz farklıydı ve yakın vadede bir miktar oynaklığı ima etti.

ETC’nin% 51 saldırı geçmişiyle, çoğu insan aynısını önleme teklifleriyle öne çıktı, bunu yapan sonuncusu Dexaran oldu.

DASH

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

DASH, pazarın en önde gelen mahremiyetlerinden biridir coinsve dünyanın en büyük kripto para biriminin değer kaybetmesi. Bununla birlikte, Chainlink gibi, DASH, fiyat çizelgelerini tekrar aşağı çekmeden önce kırılgan da olsa toparlandı. Aslında, bir düzeltme dalgası değerini% 8’in üzerinde düşürmeden önce kripto para birimi% 19’un üzerine çıktı.

Kripto para biriminin Müthiş Osilatörü tarafından piyasa ivmesinin eksikliği vurgulanırken, MACD hattı Signal hattına çok yakındı ve DASH’ın yakın vadeli geleceğinin ve hareketinin belirsiz olduğunun bir işareti.