Ethereum Classic, Binance Coin, VeChain Fiyat Analizi: 21 Ağustos

Olok olmasa da, onun iki Binance parası [BNB] ve Ethereum Classic [ETC] Yazım anında küçük bir yukarı doğru potansiyel gösteriyordu. Ancak düşüş eğilimi nedeniyle VeChain için çok geçti.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Ethereum Classic Binance Coin VeChain Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BNBUSD

Binance’in kendi blok zincirindeki yerel madeni parası iyi bir buçuk ay geçirdi. Grafikten bu bir hafta kadar devam edecek gibi görünüyor. BNB için maksimum fiyat artışı% 58 iken yazı yazılırken% 48’e düştü. Fiyatın da destekten 21,94 dolara sıçradığı görüldü ve yükselen bir kanal olarak konsolide edildiği için mantıksal yön yükselişiydi.

Yükselen kanal, yani yukarı kanal aşağı yönlü bir trend içindeyken, fiyatta bir artış daha bekleniyordu. Ayrıca, MACD potansiyel olarak yükseliş paterni işaretleri gösterdi.

BNB’li insanlar için SXP hava düşüşünün yakın zamanda duyurulmasından sonra, fiyat iyi etkilenebilir.

Ethereum Klasik [ETC]

1598003015 125 Ethereum Classic Binance Coin VeChain Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETCUSD

BNB’nin aksine, ETC fiyatlarda iniş ve çıkışlar gördü. Trend 27 Haziran’da aşağıdan yukarıya doğru değişti ve o zamandan beri, fiyat istikrarlı bir şekilde daha yüksek dipler oluşturuyor. 18 Ağustos itibariyle, piyasada daha düşük bir zirve vardı ve bu, konsolidasyon aşamasının başladığını gösteriyor.

RSI göstergesi, son düşüşün onu aşırı satım bölgesine ittiğini gösterdi. ETC’nin 6.55 dolarlık destek fiyatına bakıldığında, fiyatta% 2-4’lük küçük bir artış kaldı.

RSI göstergesindeki dalgalanma da bu artışa paralel oldu. Bu nedenle, kısa vadede ETC’nin fiyatı yükseliyor.

VeChain [VET]

1598003016567 Ethereum Classic Binance Coin VeChain Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de VETUSD

VeChain grafikleri abartılı bir düşüş sapmasının oluşumunu gördü. Bu, kıyaslama fiyatı eşit yüksekler yarattığında gerçekleşir. [in this case On-Balance Volume] daha düşük bir düşük yapar.

Bu, madalyonun anahtardaki bir düzeltme ve 0,01426 $ ‘lık acil destek seviyesinden kaynaklandığını gösterdi.