Ethereum Classic, Algorand, Verge Fiyat Analizi

Piyasanın altcoinlerinin çoğu, son birkaç gün içinde grafiklerinde fiyat düzeltmeleri kaydetti. Geçen hafta çok para görülürken coins çift ​​haneli rakamlar kazandığında trend, son 48 saatin gösterdiği gibi değişebilir. Bu, ETC, Algorand ve Verge gibi altcoinler için geçerliydi.

Ethereum Classıc [ETC]

Kaynak: ETC / USD, TradingView

25 Aralık’tan bu yana ETC, 6,04 dolarlık direnç ve 5,45 dolarlık desteğin dar sınırları içinde işlem görüyor. ETC, 650 milyon dolarlık bir piyasa değeri belirleyen kripto ile 5,7 dolardan işlem görüyordu.

ETC’nin teknik göstergelerine bakıldığında, bu tür bir düşüş eğilimi çok belirgindi. Stokastik gösterge aşırı alım bölgesinden düştü ve yayın anında aşırı satım bölgesindeydi. Dahası, MACD göstergesi de düşüş eğiliminde olduğu için benzer bir görünümü tekrarladı.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Algorand’ın fiyat hareketi, son birkaç gün içinde daha fazla iniş ve çıkış gördü. Madeni para, basın sırasında 0,33 dolar değerindeydi ve son 7 günde yüzde 12,9 artışa tanık oldu. Algorand, desteği 0,327 dolardan test ediyor gibi görünüyordu ve eğer madeni para bir geri dönüş yapabilirse, yakında 0,34 ile 0,36 dolar arasındaki güçlü direnç aralığı ile temas kuracak.

EMA şeritleri, Algorand madeni paranın baskı süresi fiyatının altına düştüğü ve yükselmesine yardımcı olabileceğinden, baskı süresi fiyat pozisyonunu devam ettirecek gibi görünüyordu. RSI göstergesi de tarafsız bölgede kaldığı için umut verici görünüyordu. Ancak, yazı yazılırken aşırı satın alınan bölgeye doğru ilerliyordu.

Vergo [XVG]

Kaynak: XVG / USD, TradingView

Verge’nin fiyatı bir konsolidasyon aşamasında görünüyordu ve aynı işlem 126 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,0078 dolardan basıldı. Kripto para birimi 0,0083 dolarda güçlü bir direnç seviyesine sahipti ve madeni para bir fiyat düşüşü görürse, 0,0071 dolar ve 0,0064 dolarlık desteklere güvenebilir.

Bollinger Bantları önemli ölçüde daraldı ve Verge’nin dar bir kanal arasında ticaret yapmaya devam etme olasılığını işaret etti. Öte yandan, RSI göstergesi aşırı alım bölgesine yakındı – madeni paranın fiyatı için bir yükseliş işareti.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!