Ethereum, Cardano ve Dogecoin’den Ne Beklenmeli • Coin Otag

Ethereum, Cardano ve Dogecoin’den sonra ne beklemeliyiz? Birçok yatırımcı son düşüşten sonra bu durumdan zararsız çıkmanın hesabını yapıyor. Kripto para piyasasından milyarlarca dolar silindi. Fiyat düşüşünden kurtulan altcoinler arasında ETH, ADA ve DOGE’nin toparlanması en dikkate değer olmalıdır. İlginç bir şekilde, ETH adreslerinin %86’sı, ADA adreslerinin %39’u ve DOGE adreslerinin %68’i hala karlı.

Ethereum ve ADA ile ilgili son gelişmeler

Kraken gibi borsalarda ETH tekrar 2000 doların üzerine çıktı. Fiyat geçen haftanın seviyelerinin %20 üzerinde kaldı. Ancak toparlanma ve blok zinciri odaklı yükseliş ölçümleri, 2021 Temmuz ayının sonundan önce 2800 dolara bir ralliye işaret ediyor. Son 24 saat içinde Ethereum fiyatındaki düşüş yaklaşık %20 oldu. ETH’nin toparlanması, geri kazanılan değer Bitcoin ile korelasyonu ve Glassnode bilgilerine dayalı ortalama işlem fiyatlarındaki düşüşler sayesinde mümkün oldu, en azından uzmanlar böyle düşünüyor.

ethereum ve cardano

Binance üzerinde her 24 saatte bir güncellenen işlem hacmi, hacimlerin yeşil olması ve artması durumunda etkili bir gösterge olabilir. ADA’nın son 24 saatteki karı %16 civarındaydı. Bu, kurumların yukarıda paylaşılan grafikteki Coinshares bilgilerine dayanarak arka arkaya altıncı hafta boyunca Bitcoin varlıklarını azaltmalarına bağlanabilir.

Cardano ve ETH Karlılık durumu

Cüzdanlar son altı hafta içinde kar elde etti ve portföylerine birkaç altcoin daha ekledi. ADA, geçen hafta daha yüksek kurumsal yatırım girişlerinde 20.13 milyar dolar ve büyük hacimli işlemlerde artışla bir altcoin olarak ortaya çıktı. Cardano Market cap %4’ün üzerinde.

ingrewards.com adresindeki yukarıdaki tabloya göre, staker sayısı 2021 Mayıs ayının son haftasından bu yana istikrarlı bir şekilde arttı.

Dogecoin Fiyatı Ne Olacak?

Stakingrewards.com’dan alınan bilgilere göre şu anda stake yapan kişi sayısı 630.000’dir. DOGE’nin fiyatı son birkaç gün içinde %63 yükseldi, bu da büyük ölçüde benzer faktörlere, artan yatırım girişlerine, artan oynaklığa ve spot borsalar arasındaki işlem hacmine bağlanabilir. CoinOtag.com’daki Analist Ekta Mourya’nın görüşüne göre Mourya, Blockchain metriklerindeki bu artışın, talep düşene ve yatırım girişi yavaşlayana kadar fiyatı yükseltmesini bekliyor.

dogecoin fiyat tablosu

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.