Ethereum Analisti, En Kötü Durum Ne Olabilir? Soruya Cevap Verildi. • Coin Otağ

Her geçen gün artan Ethereum talebiyle altcoin zaten kendisi için ayrı bir ekosistem oluşturmuş durumda. Büyüyen piyasa hakimiyetinin arkasında yer alan altcoin’in fiyatı, düzeltmeler piyasaya sert bir şekilde vurmadan önce son zamanlarda rallilerle yükseldi. Bununla birlikte, Bitcoin maksimalistleri, pazarın odak noktasının, alt çalıştırmaya devam ettikten sonra Bitcoin’e döneceğini umuyor.

Bu, maksimalistler arasında hala yaygın olan ana fikir: ETH hala bir hiç ”.

Nuggets News’in CEO’su ve kurucusu Alex Saunders, yakın tarihli bir podcast’te, aynı şeyi reddeden yeni Ethereum dalgası için heyecanlandığını iddia etti.

Bunu nasıl iddia ettiklerini bilmiyorum. Ethereum ve diğer zincirlerde olanların hepsi şimdi gerçekten harika. Öyleyse, diğer zincirlerin hiçbir değeri olmadığını söylerseniz, şimdi kafanızı kuma gömüyorsunuz.

Saunders’a göre, Ethereum ağında DApp’lerin varlığı, tüm ekosistemini daha da ilginç hale getiriyor. Toplamda 3.511 DApp’den 2.782’den fazlası Ethereum’un platformunda oluşturuldu ve tümü kümülatif olarak 85.25.000 günlük aktif kullanıcıya sahip.

Kaynak: DApp’lerin Durumu

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Ethereum’un ağı en yüksek DApp sayısını destekliyor, ancak platformundaki yeni uygulamaların sayısı son zamanlarda önemli ölçüde azalmış gibi görünüyor.

Saunders’a göre, Ethereum’un gelecekteki fiyatı büyük ölçüde ölçeklenebilirliğine bağlı olacak.

Saunders en kötü senaryoyu vurgulayarak şunları söyledi:

En kötü durum, ölçeklenmemeleri, başka bir şeylerin ters gitmesi ve fiyatın yıl sonunda olduğu gibi aynı noktada kalması beni çok endişelendiriyor. Çok fazla pazar payı kaybettiği bu durumda, muhtemelen bugün olduğundan daha düşük, belki çok daha fazla olmasını beklerdim.

Sanders ayrıca, her şey yolunda giderse ETH’nin fiyatından ne bekleneceğini vurgulamak için hızlı davrandı ve açıklamalarda bulundu:

Uniswap ve Tether’in stablecoin’leri şu anda Ethereum’daki işlem hacminin çoğunu kullanıyor. Dolayısıyla, tüm bu ölçeklendirilmiş ücretleri alırsanız ve ücretler 10 $ veya 100 $ ‘dan bir sente düşürülürse, bu yıl ETH’nin muhtemelen 10.000 $’ a ulaşacağı zaman olacağını düşünüyorum.

Kaynak: Glassnode

İlginç bir şekilde, yeni bir başka analiz, ETH’nin 10.000 doları aşmanın yolu olabileceğini vurguladı.

Bununla birlikte, son 48 saat içinde Ethereum, Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanının inanılmaz kan kaybettiğini belirtmekte fayda var. Aslında, dünyanın en büyük altcoin’i, baskı anında ATH’sinden% 40 düşüşle 2655 $ ‘dan işlem görüyor.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 2.912.07 $ seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.