Ethereum 800 Dolara Yükselebilir! | Coin Otag

Ethereum, Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanı gibi, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca bazı büyük kazançlar elde etmesine izin veren önemli alım tarafı baskısı gördü.

Yükseliş trendi, sezon boyunca görülen en yoğun fiyat düşüşlerinden birini görmesine neden olan muazzam bir satış baskısı akışıyla karşılaşmadan önce yaklaşık 500 $ ‘a yükseldiğinde direnç noktasına ulaştı.

Bu düşüş, birçok ticaret platformunda 495 $ ‘dan 440 $’ a düşüşe neden oldu ve sadece birkaç dakika içinde% 10’un üzerinde bir düşüşe işaret etti. Kripto para birimi eğilimlerinin orta vadede olduğu yerler, büyük ölçüde alıcıların fiyatlarını 470 $ ‘ın üzerinde tutup tutamayacaklarına bağlı olabilir, çünkü düşük seviyelerden toparlanma şimdiye kadar “V şeklinde” bir iyileşme olmuştur.

Buradaki herhangi bir düşüş, bu modelden kaynaklanan gücü geçersiz kılabilir. Bu seviyeyi geçtikten sonra kripto para birimi için açık bir gökyüzü olduğunu ve bu seviyenin üzerinde güçlü ve sürekli bir hareket bırakırsa, yakında 800 dolara doğru bir hareket görebileceğini söylüyor.

Ethereum Keskin Satıyor

Dün, Ethereum, Bitcoin ve altcoinlerin tümü, ETH 495 $ ‘lık en yüksek seviyelere çıktıktan ve BTC 18.600 $’ a ulaştıktan sonra toplu bir satış gördü. Görünüşe göre bu son ayak, piyasadaki yükseliş trendinin aşırı genişlediğini gösteriyor.

ETH şu anki 473 $ ‘lık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Burası son birkaç gündür işlem yaptığı yer. Bu seviyenin üzerinde kalmaya devam edebilirse, yakında daha fazla ivme görebilir ve daha sürdürülebilir bir yükseliş trendine girebilir. Ancak, buradaki düşüş, güçlü bir şekilde yükselen piyasa yapısını tehlikeye atabilir.

Analist: “800 Dolara Kadar Engel Yok”

Analist, Ethereum’un yakın vadede 800 dolara doğru bir hareket görmenin eşiğinde olabileceğine inanıyor. Bunun gerçekleşmesi için kripto, 495 dolar civarında duran direnci sıkıca kırmalıdır.

Aşağıdaki tabloyu işaret ederken,

“ETH büyük bir direnci temizliyor ve şu andan itibaren 800 $ ‘a kadar herhangi bir engel yok” dedi.

Bitcoin şu anda Ethereum fiyat hareketine rehberlik ediyor, bu nedenle kısa vadede kripto eğilimleri büyük ölçüde BTC’ye ve onun 18.000 $ ‘a verdiği cevaba bağlı olmalı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!