ETH 2.000 Dolara Yaklaşıyor! »Coin Otağ

Ethereum, 1.800 dolardan destek aldıktan sonra yükselişi 2.000 dolara döndürdü. ETH boğaları, daha fazla satın alma emrini tetikleyebilecek 2.000 $ ‘ın üzerindeki fiyat hareketini dört gözle bekliyor. Potansiyel bir çift tepe paterni, yükseliş trendini sabote ederek 1.550 $ ‘a doğru bir düzeltme sağlayabilir.

Ethereum, yatırımcılara piyasa istikrarının sağlam olduğunu teyit ederek günü 1.800 doların üzerinde kapatmayı başardı. Bu kısa vadeli destekten bir toparlanma oldu ve Ether 1.900 doların üzerine çıktı. Yükseliş ivmesinin ortasında 1.920 dolardan kaçmak.

Dört saatlik grafik, Hareketli Ortalama Yakınsama Uzaklaşmasına (MACD) göre Ether’in boğaların elinde olduğunu gösteriyor. Bu hayati teknik gösterge, bir varlığın eğilimini izler ve momentumunu ölçer.

Pozitif bölgeye (ortalama çizginin üzerinde) bir adım, yükselişi tersine çeviren varlık olarak görülüyor. Yükseliş görünümü, sinyal hattının üzerinden geçen MACD çizgisi (mavi) ile teyit edilir. Yazım sırasında, MACD çizgisi farklılığı artırarak boğanın piyasadaki varlığını daha da güçlendirdi.

Ethereum boğaları, mevcut fiyat seviyelerinden önemli potansiyel düzeltmelerden kaçınmak için günü 1.900 doların üzerinde kapatmalıdır. Dahası, daha yüksek destek, boğaların 2.000 $ ‘lık büyük engeli aşmaya odaklanmasına izin verecek. Bu kritik öneme sahip ticaretin, tetiklenmesi muhtemel büyük satın alma emirleri nedeniyle Ethereum için muazzam bir getiri sağlayabileceğini unutmayın.

ETH / USD Dört Saatlik Grafik

Aynı dört saatlik grafik, Ethereum’un çift tepe formasyonuna yakın işlem gördüğünü gösteriyor. Bu çok düşüş eğilimi gösteren bir oluşum. Doğrulanırsa, ETH büyük ölçüde bozulabilir ve haftanın başından bu yana elde edilen kazanımların çoğunu silebilir. Ethereum’un 1.800 $, 1.600 $ ve birincil çapa 1.550 $ ‘dan destek isteyebileceğini unutmayın.

Ethereum Gün İçi Seviyeleri

Spot Oranı: 1.920 $

Trend: Boğa

Değişkenlik: Yüksek

Destek: 1.800 ABD Doları ve 1.700 ABD Doları

Direnç: 2.000 Dolar

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.992,39 $ seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!