EOS, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi

Aralık, Bitcoin için çok önemliydi. Ay boyunca, dünyanın en büyük kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları aştı ve hala her gün daha fazla rekor kırmak istiyor ve şu anda 29.000 dolara doğru ilerliyor. Söylemeye gerek yok, daha geniş Altcoin pazarı da ay boyunca Bitcoin’in başarısından yararlandı. Bununla birlikte, çoğu altcoin için ileriye giden yol, momentumlarını ne kadar iyi sürdürebileceklerine bağlıdır.

DALGALAR

Kaynak: WAVES / USD, TradingView

Waves karışık bir Aralık ayı geçirdi. Fiyatlar ay başında 8,90 dolardan tavana tırmanarak 5,43 dolara geriledi. Bir haftadan fazla bir süredir ne boğalar ne de ayılar piyasanın tam kontrolünü ele geçiremediler ve sonuç olarak fiyatlar 7,15 ila 6,20 dolar arasında konsolide oldu. Göstergeler, piyasanın kısa vadede ayılara ait olabileceğini, ancak her iki yönde de hareketin mümkün olduğunu gösteriyor.

Bollinger Bantları, düşük volatilite dönemine işaret etti ve EOS’un mevcut kanalı içinde işlem yapmaya devam edebileceğini öne sürdü. Genel olarak, fiyatlar alt banda doğru işlem gördüğü için düşüş eğilimi vurgulandı.

Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgede dalgalanıyordu, ancak hafif bir artış gördü ve fiyatların ilerleyişi konusunda biraz iyimserlik yarattı. Endeks aşırı alım bölgesine doğru yükselirse fiyatlar yükselebilir ve 8,13 dolarlık direnci test edebilir.

EOS [EOS]

Kaynak: EOS / USD, TradingView

Güçlü satış baskısının fiyatları 2.3995 $ desteğinin altına itmesinden sonra EOS hala ivme kazanmaya çalışıyor. EOS o zamandan beri toparlansa da, ayın kazançları hala eksi% 12.48’de. Şu anda fiyatlar 2,67 dolar ve 2,39 dolarlık ince bir kanalda işlem görüyor. Bazı göstergeler, boğaların piyasayı kontrol altına alması durumunda fiyatların bu kanalın üzerine çıkabileceğini gösteriyor.

Hızlı hareket eden hat sinyal hattını yakaladığından MACD yükseliş eğilimi ufkundaydı. Fiyatlar yükselirse, 2.91 dolarlık direnç EOS için bir sonraki hedef olabilir.

Chaikin Money Flow, endeks yukarı doğru hareket ederken paranın EOS pazarına doğru aktığını göstererek yükseliş görünümünü destekledi.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD, TradingView

Dogecoin, fiyatlar 0,0049 ila 0,0042 dolar arasında konsolide olmaya devam ederken geçtiğimiz hafta grafiklerde nispeten sessiz kaldı. Fiyatlar hala ince bir çizgi içinde işlem görürken, konsolidasyon tamamlandığında yukarı yönlü bir kırılma beklenebilir. Fiyatlar yükselirse, 0,005 dolarlık direnç hedeflenebilir. Benzer şekilde, ters yönde bir kırılma olursa, fiyatlar desteği 0,003 $ ‘da test edebilir.

Müthiş Osilatör, fiyatlar nötr bir yükselişe sahip olduğu için kesin bir cevap vermekte yetersiz kaldı. Son olarak, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların üzerindeydi ve bu da fiyatların gerçekten yükselişe geçtiğini gösteriyordu. Şimdilik, konsolidasyon aşaması bir aradan önce devam edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 29.128.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!