EOS uzun vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

EOS, şu ana kadar yılın en az performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu ve kripto getirilerinde% 7,82, ADA’nın beğenileri ise% 331 artış kaydetti. [When compared to BTC, ADA, EOS, BCH, LTC, XRP]. Bu, EOS yatırımcıları için gerçekten hayal kırıklığı yaratmış gibi görünse de, Yıl henüz bitmedi ve EOS yakında fırlayabilir.

Basın zamanında, EOS bir önceki haftaya göre% 10,7 düşüşle 3.065 $ ‘dan işlem gördü. Düşüşe rağmen, EOS’a yatırım yapmak için büyük bir fırsat var gibi görünüyordu.

EOS 3 günlük grafik

Kaynak: TradingView’de EOSUSD

Ekteki grafikte görüldüğü gibi, EOS’un fiyatı 3 günlük bir zaman diliminde yükselişe geçti. Az risk karşılığında büyük ödüller içeren 13.47R’lik bir ticaret şansı var. Daha önce yazılmış bir makalede, Bahsedilen giriş pozisyonu 2.397 $ idi; Bu, Ticaretin halihazırda% 30 getiri sağladığı anlamına gelir.

Bu pozisyona bir göz atalım ve doğru olup olmadığını görelim.

Paralel kanal hala iyi ve fiyat 23 Kasım’da bir kez kırıldı. Ancak Fiyat modelin üzerinde duramadı. Görünüşe göre, bir şans daha olacak ve bu yakında tekrar olacak. Eşlik eden tablo, EOS’un da alabileceği beklenen yolu tuttuğunu vurgulamaktadır.

Böylece, Forward, bu ticareti kaçırmış olabilecekler için başka bir uzun pozisyon oluşturabiliriz.

Nedeni

Azalan kanal modelinin yanı sıra, RSI göstergesi uzun konumu destekleyen 50 seviyesinden sekiyor gibi görünüyordu. OBV, Cryptocurrency için iyi miktarlar gösterdi. Her iki gösterge de düşüş eğilimi göstermedi.

Bu uzun pozisyon birkaç günden birkaç haftaya, hatta belki aylarca sürerdi. Bu nedenle, kaldıracı minimumda tutmak ve sabırlı olmak daha iyidir.

Dikkat edilecek seviyeler

Giriş: 3,0290 ABD doları
Stop-Loss: 2.6796 Dolar
Kar Al: 7,8400 ABD doları
Ödül Riski: 13.77

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.337,31 dolarda.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!