EOS, Synthetix, Tron Fiyat Analizi: 07 Eylül

Tron, önemli geri çekilme seviyelerine yakın işlem yaparken, Synthetix hala yazı yazarken keskin bir düzeltmenin acısı içindeydi. Ayrıca EOS, her iki yönde de ivme eksikliği gösterdi ve kripto önümüzdeki birkaç gün içinde desteğiyle birlikte pekişecek. Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, 10.000 dolar seviyesini çok sıkı tutmayı başardı ve altındaki herhangi bir düşüş hızla satın alındı. Bu, Bitcoin’in gücünü vurguladı ve grafiklerde başka bir dik düşüşün korkularını yatıştırdı.

İçerik Başlıkları gizle

Tron [TRX]

Tron, EOS, Synthetix Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Baskı sırasında, Tron son zamanlarda elde ettiği bazı kazanımların izini sürüyordu. Piyasa çapındaki düşüş bu kazançları ortadan kaldırırken, TRX 0,03 $ ‘lık önemli% 61,8 geri çekilme seviyesinin üzerinde işlem görüyordu.

Fibonacci Retracement aracı, dikkat edilmesi gereken diğer seviyeleri vurguladı. 0.024 $ ‘daki% 78.6 seviyesi, fiyat daha fazla düşerse destek görevi görebilirken, sırasıyla 0.033 $ ve 0.037 $’ da% 50 ve% 38.2 seviyelerinin direnç görevi görmesi beklenebilir.

RSI, TRX’in henüz iyileşmeye başlamadığı ve TRX’in düşüş bölgesinde olduğunun bir işareti olan 43 okuma gösterdi.

Sun Genesis madenciliğinin piyasaya sürülmesi, kısa vadede TRX’in fiyatına yardımcı olmaya devam edebilir.

EOS

Tron, EOS, Synthetix Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

EOS, son piyasa çöküşünden sonra büyük bir güçle düşüş eğilimi çizgisinden (sarı) sıçradı, ancak desteği 2.78 $ ‘dan test etmek için tekrar indirildi.

Yazma sırasında, EOS biraz ivme kaybediyordu, bu da kısa vadede Başar Osilatör tarafından düşüş momentumunun zayıfladığını gösteriyordu.

EOS, desteği bir kez daha 2,78 dolarda tutabilir, özellikle de AO bir yükseliş geçişini vurgularsa.

Synthetix [SNX]

Tron, EOS, Synthetix Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

Synthetix, direnç seviyesini 7,3 dolara ölçekleyemedi ve kripto hızla desteğini geçerek 5 dolardan 4,18 dolardan bir sonraki desteğine düştü. SNX bu seviyeden atladı.

Stokastik RSI, SNX’in aşırı alım bölgesinde olduğunu ve başka bir satış emri dalgasının vadesinin gelebileceğini belirtti.

Synthetix, toplam değeri 674 milyon dolar olan DeFi tokenleri listesinde altıncı sırada yer aldı. SNX, 439 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve kripto, CoinMarketCap’te 34. sırada yer aldı.