EOS, Synthetix, SUSHI Fiyat Analizi »Para Odası

EOS,% 38,2 Fibonacci seviyesini yeniden kazanmaya çalıştı, ancak belirtilen seviyeyi korumak için biraz satış baskısı yapmak zorunda kalabilir. SNX, alt trend çizgisini yeniden test ettikten sonra azalan üçgene geri döndü. Son olarak, SUSHI, 50-SMA ile çelişen bir alan olan 19.18 dolarlık destek etrafında kayıpları azalttı.

EOS

Geçtiğimiz 24 saatte% 6’nın üzerinde bir artış, EOS’un% 38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesine (4,1 $) yaklaştığını gördü. Ticaret hacimleri kuzeyde 2,7 milyar doların üzerine çıktı ve OBV, satın alma faaliyetinde bir artış gördü. Son olarak, Müthiş Osilatör, art arda yeşil çubuklar oluşturduktan sonra yükseliş tarafında da bir miktar ivme kaydetti.

Piyasadaki tüm olumlu sinyaller dikkate alındığında, EOS’un kısa vadede genel direncinin üzerine çıkması desteklenebilir. Ancak, boğaların ileriye dönük% 38,2 oranını korumak için biraz satış baskısı yapması gerekebilir.

Synthetix [SNX]

Alt trend çizgisinin yeniden test edilmesi, Synthetix’in boğaların kırılmayı reddetmesinin ardından azalan kanal modeline geri döndüğünü gördü. Dahası, göstergeler yazı yazılırken hafif yükseliş eğilimi gösterdi. MACD histogramı, sinyal hattı hızlı hareket eden çizginin üzerine çıkmasına rağmen düşüş momentumunda bir düşüş kaydederken, stokastik RSI yükseliş eğilimi gösterdikten sonra aşırı satım bölgesinin üzerine yükseldi.

Bununla birlikte, piyasa oldukça istikrarlı görünüyordu ve kartlar, düşük işlem hacimleri nedeniyle hala bir kırılma gösteriyordu. 15.89 $ ‘lık destek, düşüş eğiliminden bir mola verebilir.

SushiSwap [SUSHI]

Rekor seviyelerden geri dönüş, SUSHI’nin sadece iki günde değerinin% 16’sından fazlasını kaybettiğini gördü. Yazım sırasında, kayıplar 19.18 dolardı, bu 50-SMA (mavi) ile çakışan bir seviyeydi. Bu seviyeden bir mola, muhtemelen SUSHI’nin 200-SMA ve 17,24 dolarlık desteğe doğru ilerlediğini görecek. Ancak, daha düşük bir seviyeye gerileme, bir istikrar döneminin ardından piyasada bazı alımları teşvik edebilir.

Chaikin Money Flow, SUSHI’nin sermaye kripto para biriminden uzaklaşmasına rağmen kendisini baskı süresi desteğinin üzerinde tuttuğunu gösterdi. MACD çizgisi Signal hattında bir miktar zemin kazanırken, histogram düşüş momentumunun zayıfladığını gösterdi.

Ne hakkında düşünüyorsun coins? Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. 🙂

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 56.577.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!