EOS, Polkadot, Neo Fiyat Analizi

Bitcoin kendisini 34.000 $ seviyesine geri çekmeyi başardıktan sonra, altcoin piyasa grafiklerinde hafif kazançlar kaydetti. Benzer şekilde, EOS, NEO ve DOT gibi altcoinler, piyasanın alıcıları son 24 saatte meydana gelen kayıpların bir kısmını hafiflettiği için baskı sırasında yeşil renkte yanıp sönüyordu.

Bununla birlikte, üç altcoin de karışık sinyaller verdiği ve kesin bir ileri pozisyon sağlamadığı için piyasada belirsizlik vardı.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

Son birkaç gündeki panik satışları, piyasadaki boğalar nihayet fiyatı 2,49 $ destek seviyesinde hafifletmeden önce EOS’u% 30’un üzerinde düşürdü. Ancak EOS, 2.76 $ ‘lık güçlü bir destek seviyesiyle temasa geçti ve fiyat bir kez daha düştü. Alıcılar ve satıcılar arasında devam eden kontrol savaşı devam edebilir ve fiyat, önümüzdeki birkaç ticaret seansı boyunca mevcut kanalı içinde işlem yapabilir.

MACD, kırmızı çubuklar denge işaretinin altına düştükçe piyasanın azaldığını gösterdi. Yükseliş dalgası, fiyatı 2,76 dolarlık mevcut direncinin ötesine yükseltebilir.

Öte yandan, Chaikin Para Akışı sıfırın altında sabitlendi ve EOS’a sermaye girişinin bastırıldığını gösterdi. EOS’un basın zaman kanalı arasındaki konsolidasyon, sermaye kripto para birimine dönmediği sürece muhtemel görünüyordu.

Puantiye [DOT]

Kaynak: DOT / USD, TradingView

Polkadot’un aşağı yönlü spirali 7,52 dolarda durdu ve alıcılar fiyatlara biraz rahatlama sağladı. Fiyat 7.52 ile 8.81 dolar arasında işlem gördüğü ve herhangi bir yönde kırılma belirtisi göstermediği için şimdilik hareket oldukça belirsizdi.

Bollinger Bantlarının alt bandında işlem gören kripto para biriminin fiyatı, Signal hattına yöneldi. Bununla birlikte, daha geniş bir piyasa rallisi DOT’u üst banda doğru itmedikçe, fiyat Signal hattı ile alt bant arasına düşebileceğinden, yükselişin tersine dönmesi kesin değildi.

Stokastik RSI, endeks aşırı alım bölgesinde bir hareket izlediği için DOT’u ileriye doğru yönlendirmede biraz daha belirleyiciydi. Endeks üst bölgeye ulaşırsa, direnç anında kırılabilir ve fiyat bir sonraki tavanı 8.81 dolarda test edebilir.

Neo [NEO]

Kaynak: NEO / USD, TradingView

NEO, 24.96 $ işaretinin üzerine ölçeklenemedikten sonra acil desteğine 21.28 $ ‘a düştü. Kısa vadede, NEO’da göstergeler büyük ölçüde düştüğü için momentum satıcılarda kalabilir.

Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgeye doğru düşüyordu. Endeks yakın gelecekte aşırı satım bölgesine doğru yükselirse, acil destek seviyesi ihlal edilme tehlikesiyle karşı karşıya olabilir.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların üzerindeydi ve fiyatın düşüş eğilimini teyit ediyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 34.662.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!