EOS, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi »Para Odası

Birçok büyük Altcoin, Bitcoin’in piyasadaki liderliğini bir dereceye kadar takip etti. Bununla birlikte, EOS ve DigiByte bir destek seviyesinin altına düştü ve sonraki geri çekilme, aynı seviyenin direnç olarak yeniden test edildiğini gördü. Aslında, Göstergeleri grafiklerde bir dezavantaj olasılığına işaret ediyordu. Son olarak, Ontology, önceki yükseliş trendinin devam edebileceğini görebilen bir üçgen modeli oluşturdu, ancak 0,57 dolarlık direnç seviyesine doğru bir hareketten önce 0,51 dolara düşüş olabilir.

EOS / USDT

EOS, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

EOS, Azalan bir kanalda işlem görüyordu ve bir mumun yaklaşık 36 saat önce 2,85 dolardan kapandıktan sonra direnç olarak 3 dolar seviyesini yeniden test ettiği görüldü.

Desteğin direnişe dönüşüne, devam eden düşüş eğiliminin göstergesi olarak nötr 50 bölgeyi direnç olarak yeniden test eden RSI eşlik etti.

Bir sonraki destek seviyesi 2.72 $ ‘dır ve kanalın alt sınırı, EOS güneye doğru hareket ederse destek görevi görebilir.

Ontoloji [ONT]

EOS, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Alçalan üçgen desen hala oyundaydı. Bu bir trend devam modelidir ve ONT’nin yukarı doğru kırılması beklenebilir. Bununla birlikte, Negatif tarafta bir stop loss avı, geri dönmeden önce 0,51 $ ‘a kadar düşebilir.

0,5 doların altındaki bir kapanış, Ayıların güçlendiğini ve daha fazla dezavantajın üçgen kurulumunu tamamen geçersiz kıldığını gösterirken, güçlü hacimle desteklenen 0,55 doları aşan bir artış, 0,57 doların kısa sürede destek için değiştirilebileceğini gösteriyor.

MACD yazılırken yükseliş eğilimi oluşturmak üzereydi, ancak sıfırın altında. Ergo, bu zayıf bir satın alma sinyaliydi. İşlem hacmi düşüktü ve güçlü hacim tarafından desteklenen bir kırılma teyit edilecek.

DigiByte [DGB]

EOS, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

DGB, önceki destek seviyesini direnç olarak tekrar test etti ve 0,022 dolar seviyesinin dirence çevrildiğini doğruladı.

OBV, düşük alım hacmini göstermek için düşüş eğilimindeydi. Bollinger Bantları birkaç saat boyunca fiyat etrafında daraldı, ancak 0,022 dolarlık destek seviyesinin altındaki hareket, Bantların genişlediğini ve güneye doğru bir kırılma sinyali verdiğini gördü. Yazma sırasında, 20 SMA (beyaz) da direnç olarak hareket etti.

Stokastik RSI da düşüyordu. Birlikte ele alındığında, DGB muhtemelen 0,02 dolarlık desteğe yönelecek.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.184.80 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!