EOS, NEM, Decred Fiyat Analizi

EOS, satın alma hacminde kısa vadeli bir artış kaydetti, ancak bir sonraki düşüş baskısı dalgasını durdurmak için yeterli olmayabilir. NEM de kısa vadede düşüş yaşıyor ve destek olarak 0.2 $ ‘ı tekrar test etmek zorunda kalabilir. Decred, aksine güçlü bir yükseliş hissine sahipti ve önümüzdeki günlerde 44 doları hedefleyebilir.

EOS

EOS, NEM, Decred Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) ve -DMI (pembe) düşerken düşüş eğiliminin geçerli olduğunu gösterdi.

OBV, son birkaç hafta içinde satın alma hacminden daha fazla satış hacmi gördü. EOS için Noel arifesinde kapanış 2.25 $ ‘lık seansın kısmi toparlanması bir miktar satın alma aktivitesi gördü, ancak piyasadaki ayıları kontrol altına almak için yeterli değildi.

OBV’de her iki yönde bir kırılma, EOS için bir sonraki hareketin yönünü muhtemelen belirleyecektir. Satın alma hacmindeki artışı desteklemek için 3 dolar seviyesinin tersine çevrilmesi, piyasanın boğaları lehine bir tersine dönüşü vurgulayacaktır.

HAYIR [XEM]

EOS, NEM, Decred Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

Fiyat, yüksek işlem hacmi ile 0,252 $ seviyesinin altına düştü ve 0,2 $ ‘ı test ederken, bir sonraki sıçrama 0,252 $ seviyesinin üzerinde kalamadı.

EMA şeritleri, XEM için kısa vadeli momentumun aşağı yönde olduğunu gösterdi. MACD daha tarafsızdı, ancak son kayıpları MACD ve Signal hattının nötr çizginin altında olmasıyla vurgulandı.

Şeritler direnç görevi gördükçe, tekrar 0,2 dolarlık destek seviyesine doğru bir hareket beklenebilir.

Decred [DCR]

EOS, NEM, Decred Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

Decred için 4 saatlik grafik DCR için oldukça yükseliş eğilimini vurguladı. Aslında, fiyat Kasım ayından bu yana istikrarlı bir şekilde yükseldi. 30 dolarlık desteği test etmek için en son düşüş, 36.6 dolar seviyesini test etmek ve kırmak için fiyatı tekrar yukarı iten bir satın alma baskısı dalgasıyla karşılandı.

20 SMA (beyaz), son iki hafta içinde sürekli olarak 50 SMA’nın (sarı) üzerine çıkarken, RSI aynı dönemde 50’nin önemli ölçüde altına düşmedi.

Piyasanın boğaları, DCR’nin satıcılar devralmadan önce bir şamdan gördüğü bir fiyat seviyesi olan 44 doları aşacak bir hareket arayacaktı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 27.155.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!