EOS, NEM, COMP Fiyat Analizi: 14 Kasım

Bitcoin, kısa süre önce yıllık 16.400 $ ‘lık en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra piyasadaki tüccarlar arasında coşku uyandırdı. Kripto para birimi sıralamasında daha da aşağı, EOS son dönemdeki yükseliş görüşünü tüketmiş gibi görünürken, NEM’in grafiği düşüş eğilimi gösteriyor ve muhtemelen bir düzelme görüyordu. Son olarak, Bileşik son zamanlarda yükselişe geçti, ancak henüz uzun vadeli düşüş trendinde herhangi bir geri dönüş belirtisi göstermedi.

EOS

EOS, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 14 Kasım

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Uzun süre boyunca, EOS bir düşüş trendindeydi. EOS, Ağustos ortasında 3,9 $ gibi yüksek bir oran yayınladığından beri, bir dizi düşük zirve yaptı.

Fibonacci Retracement aracı, EOS’u neredeyse iki hafta önce 2,75 $ ‘dan 2,22 $’ a düşürmek için kullanıldı. Madeni para için önemli yukarı doğru geri çekilme seviyeleri daha sonra vurgulanacaktır.

Yazım sırasında, EOS’un 2,64 $ ‘lık% 78,6 geri çekilme seviyesinde 2,55 $’ a düşmeden önce reddedildiği ortaya çıktı. Bu seviye aşılırsa, 2.49 $ başka bir temel destek seviyesi olacaktır.

MACD, yaklaşık% 8’lik güçlü bir kazanç nedeniyle güçlü bir yukarı doğru ivme gösterdi, ancak geri çekilme hareketi% 78.6’da reddettikten sonra sona erebilir ve 2.59 $ ‘lık direnç de mevcut.

HAYIR [XEM]

EOS, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 14 Kasım

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

Geçtiğimiz birkaç hafta, XEM’in 0,095 dolardan destek bulmak için istikrarlı bir şekilde düştüğünü gördü. Kasım ayının başlarında, kripto varlığı ve piyasadaki diğer altcoinlerin birçoğu grafiklerde yükseldi.

Ancak, son günlerde, RSI daha düşük zirveler yaptıkça, fiyat bir dizi yüksek artışlar oluşturdu. Fiyat ve momentum arasındaki bu düşüş farklılığı, XEM için bir düşüşün yakın olduğunu gösterdi.

Destek 0.123 $ ‘dan çekilebildi ve 0.13 $’ da bir talep bölgesi vardı. Bu seviyeler, tüccarlar için bir satın alma fırsatını gösterir. XEM için 0.14 $ ‘a yükseliş ve ardından düşüş muhtemeldi.

BİLEŞİK [COMP]

EOS, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 14 Kasım

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

Birkaç gün önce Bileşik 81 dolara düştü ve ardından COMP o zamandan beri kazançlar kaydetti. Direncin üzerinde 125 dolarlık bir hareket, düşüş trendinin olası tersine döndüğüne işaret ediyor.

Kısa vadede, kripto varlığı satışlardan daha fazla alım ve bir dizi yüksek düşüş gördü.

Yazma sırasında, COMP, Başar Osilatör tarafından gösterildiği gibi güçlü bir yükseliş momentumuna sahipti. Başka bir yükselişten önce 108 $ ‘a düşüş görebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!