EOS kısa vadeli Fiyat Analizi: 1 Ekim EOS İnceleme Analizi

EOS için kısa vadeli fiyat analizine hoş geldiniz. Eylül, kripto para birimlerinin çoğunlukla ani satışlardan konsolide ettiğini veya toparlandığını gördü. Büyük kripto para birimlerinin çoğu geçen hafta olumlu bir şekilde toparlandı, EOS ayrıca uzun ve uzun bir düşüş trendinden sonra fiyat artışı görüyor. CoinMarketCap, kripto listesinde piyasa değeri açısından 14. sırada yer alsa da, dijital varlık yatırımcılarına olumlu bir YTD getiremedi.

EOS, baskı anında 2,59 dolardan işlem görüyordu ve yükselen trend piyasasının sorumluluğunu üstleniyordu.

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

Yukarıdaki grafik, son birkaç günün yükselen fiyatının yükselen bir kanala götürüldüğünü vurguladı. Bu yukarı doğru hareket, EOS pazarında Eylül ayının büyük bir kısmında görülmedi. Ancak fiyat yükselmeye başladıkça 50 hareketli ortalama şamdanların altına düştü ve hatta sinyal çizgisinin altında kaldı. Bu, piyasadaki fiyat eğiliminin değiştiğinin bir işaretiydi.

Basın zamanında, Bollinger Bantlarının yakınsaması düşük oynaklığa işaret etti. EOS piyasasında yükseliş seviyesi ortaya çıkarken, Göreceli Güç Endeksi, yükselen fiyatın dijital varlığı dengeden çıkardığını ve aşırı alım bölgesine yaklaştığını gösteriyor. Bununla birlikte, daha önce görüldüğü gibi, RSI 60’ta çift zirve yaptı ve geri döndü. Bu, eğilimin tersine döndüğünün bir göstergesi olabileceğinden düşüş işareti olarak görülebilir.

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

Fib geri çekilmesi, EOS’un direnişlerini ve Eylül’ün başından sonuna kadar geçen süre boyunca desteğini gösterdi. Fiyatın şu anda 2.60 $ ‘lık güçlü bir dirençle karşı karşıya olduğu ve bir süredir bu seviyeyi geçemediği açık. Fiyattaki bir artış, varlığın seviyeyi kırmasına yardımcı olabilir, ancak bir sonraki acil desteği 2,68 dolardı. Sürekli devalüasyon nedeniyle, EOS’un yukarı doğru yolculuğu dirençlerle doldu ve mevcut fiyat hedefleri 2.60 $ ve 2.68 $ olarak işaretlendi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki makale, EOS kısa vadeli pazarında ortaya çıkan kalıpları ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışır.