EOS Fiyat Analizi – Temel Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Geçtiğimiz iki ayda EOS, 3.6 $ bölgesinden sert bir dirençle karşılaştı. 2,7 dolar ve 2,4 dolarlık destek seviyeleri birden çok kez test edildi. EOS’un oynaklığının yanı sıra, daha büyük resim 3.6 $ ‘da çift tepeli bir oluşum gösteriyor gibi görünüyordu. Önümüzdeki günlerde fiyat 2,4 dolarda konsolide olmazsa, EOS için iyileşme şansı düşük olacaktır. 2.1 $ ‘a kadar düşmenin muhtemelen daha fazla dezavantajı vardır.

EOS 12 saatlik grafik

EOS Fiyat Analizi: 22 Ocak

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Daha önce belirtildiği gibi, 3.6 $ seviyesi, boğaların fiyatı grafiklerde daha yükseğe çıkarma girişimlerini geri çevirdi. 2.5-2.7 $ bölgesi geçtiğimiz iki ayda önemliydi ve EOS, baskı anında satış baskısından kaçınarak kendisini bir kez daha bu bölgede buldu.

2.7 $ seviyesi önümüzdeki günlerde direnç olarak yeniden test edilebilir. OBV, fiyatın 3.6 $ ‘lık yüksek seviyesinden düşmesiyle Ocak ayının ikinci haftasında muazzam bir satış hacmi gördüğünü gösterdi. O zamandan beri, satın alma hacmi, son birkaç günde kabaca eşit iken, yavaşladı.

Ancak, bu değişebilir. Fiyatın ters çevrilmiş ve azalan bir tarak modeli oluşturduğu görüldü ve bu desen, onaylandığında EOS’un nereye gideceğini temsil eden pürüzsüz beyaz eğri ile vurgulanır.

RSI, direnç olarak test ettikten sonra bir kez daha 50’nin altına düştü ve düşüş trendinin devam ettiğini gösterdi. En son işlem seansı, fiyatın 2.44 $ ‘ı ziyaret ettiğini ve hızla 2.61 $’ a yükseldiğini gördü.

Eşlik eden tablolar, beyaz, ters çevrilmiş bir tarak deseninin görünmesi durumunda EOS için bir yolu vurgulamaktadır. 2.5 $ ‘a düşmesi beklenebilir ve 2.3 $’ a düşmeden önce bazı olası yan alım satımların beklenebilir. 2,55 ABD dolarının altındaki bir hareket, modeli onaylar ve 2,3 ABD doları hedefiyle kısa bir pozisyon girilebilir.

Bu yolun geçersiz kılınması, EOS’un 2,72 doların üzerine çıkması olacaktır.

Sonuç

EOS’un 2.3 dolara düştüğünü görebilecek olası bir tarak modeli de ortaya çıktı. Bu modelin geçersiz kılınması 2,7 $ ‘ın üzerinde bir işlem seansı olurken, bu modelin onayı 2,55 $’ ın altında bir kapanış seansı olacaktır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!