EOS Fiyat Analizi »Coin Otağ

EOS, yazı yazarken piyasa değeri açısından 14. en büyük kripto para birimiydi. Bir zamanlar en değerli ICO ve bir Ethereum rakibiydi, ancak işler yolunda EOS mücadele ediyor gibi görünüyor. Bu doğru olsa da, kripto para birimi, baskı sırasında yatırımınızın neredeyse 8 katı maksimum teorik potansiyele sahipti. Gerçekte, 2x – 3x getirileri de fena değil.

Aşağıdaki makale, EOS’un uzun vadeli fiyat hareketine ve gelecekte ne beklenebileceğine bir göz atacaktır.

EOS 1 günlük grafik

Kaynak: TradingView’de EOSUSD

EOS için bir günlük grafik, neredeyse bir buçuk yıldır oluşmakta olan azalan paralel kanalda olduğunu gösterdi. Kripto para biriminin fiyatı Kasım ayı sonunda bu modelden çıkmaya çalıştı ancak başarısız oldu ve fiyat yükselişi tekrar denemek için beklemeye başladı.

Nedeni

Grafiklerden de görülebileceği gibi, Bu model çok yıllı bir modeldir ve bu nedenle dökümü de en az birkaç ay sürecektir. Yani bu yatırım çok uzun vadeli bir yatırım olacak. Fiyat, kanalın üstünde kalmakta zorlanıyordu ve iyi bir destek bulursa, burada uzun bir pozisyon açmak EOS’a yaklaşmanın iyi bir yolu olacaktır.

Bununla birlikte, RSI son birkaç gün içinde bir düşüşe işaret ediyor gibi görünüyordu ve aynı Stokastik RSI tarafından kanıtlandı, bu bulgular yine modelde kısa vadeli bir düşüşe işaret ediyor. OBV göstergesi ayrıca kısa vadeli bir durgunluğu gösteren hacimde bir düşüş kaydetti. Göstergelerin ne önerdiğine bakılmaksızın, yeterince büyük bir stop loss ile uzun bir pozisyon açmak [~11% lower] iyi olurdu.

Dikkat edilecek seviyeler

Bu uzun pozisyon, önceki bir fiyat tahmininde belirtilmişti ve zaten 4 + Rs getirdi.

Giriş: 3,0290 ABD doları
Stop-Loss: 2.6796 Dolar
Kâr Al: 8.6391 $
Ödül Riski: 16.06

Eos (EOS) fiyatı şu anda 2.89 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!