EOS, DigiByte, Tezos Fiyat Analizi: 1 Ekim

Tezos, daha büyük düşüş eğilimini sürdürdü ve başka bir satış baskısı dalgasıyla karşılaştıktan sonra muhtemelen daha düşük bir fiyat noktasına yöneldi. DigiByte, bir konsolidasyon döneminde görünüyordu. EOS, seviyeyi destek seviyesine döndürmek için direncin üzerine çıkma olasılığını belirtti, ancak yazı yazılırken piyasa istikrarsızdı.

Tezos [XTZ]

EOS, DigiByte, Tezos Fiyat Analizi: 30 Eylül

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, birkaç gün önce çift dipli bir formasyon oluşturdu ve turuncu renkle vurgulanan RSI’da yükseliş eğilimi gösterdi. Bunun arkasında, fiyat 2.36 dolara yükseldi ancak seviyeyi tutamadı.

Önceki düşüş trendi kendisini varlığa dayattı ve artışın bir sıçramadan başka bir şey olmadığı kanıtlandı.

RSI 45 değerini gösterdi ve ayılar devreye girerse daha düşük olabilir. Varlık için sonraki destek seviyeleri 2 $ ve 1.8 $ ‘dır.

DigiByte [DGB]

EOS, DigiByte, Tezos Fiyat Analizi: 30 Eylül

Kaynak: TradingView’de DGB / USD

Bollinger bantları fiyat civarında nispeten sıkıydı. Ticaret hacmi de düşüş eğilimindeydi ve konsolidasyon dönemine işaret ediyordu.

Geçtiğimiz birkaç hafta güçlü dalgalanmalar yaşarken, hızlı düşüşler de gördü. DGB kazanımlarını koruyamadı. DGB için bir sonraki çıkış yönü, muhtemelen Ağustos ortasından itibaren daha büyük trend düşüş trendinin yönünü takip edecek.

Bollinger bantlarının genişlemesi, artan ticaret hacmi ile birlikte DGB’nin kırılma yönünü teyit edecektir.

EOS

EOS, DigiByte, Tezos Fiyat Analizi: 30 Eylül

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Daha uzun bir süre boyunca, EOS 2020’nin çoğunda 2,89 ila 2,38 dolar arasında hareket ediyor. Yazma sırasında EOS 2,57 dolar değerindeydi ve neredeyse direnç seviyesi 2,6 dolardı.

Yakın vadede, fiyat yükseldi ve istikrarlı bir yükseliş trendi ile 2,6 dolara yaklaştı. OBV, bu dönemde satın alma hacmi satış hacmine ağır bastığı için bu artışı destekledi.

Chaikin Para Akışı, basın sırasında alıcıların ve satıcıların dengede olduğunu ve piyasaya giriş ve çıkışta önemli bir sermaye akışı olmadığını gösterdi.

Daha büyük bir düşüş trendinde, dirençteki istikrarsızlığın fiyat düşüşüne yol açması muhtemeldir. Boğaların bir hafta boyunca olduğu gibi fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseltmeye devam etmesi de mümkündür.