EOS, DigiByte, Ethereum Fiyat Analizi: 22 Ağustos

Yazma sırasında, Bitcoin’in hakimiyeti% 59,5’ti ve 2020’de dünyanın en büyük kripto para biriminin yeni zirvelere tırmanmasına rağmen, son birkaç ayda aynı durum önemli ölçüde düşmüştü. Bunun nedeni piyasadaki birçok altcoin olmasıdır. Listelerde de yükseldi.

Ancak, bu altcoinler, Bitcoin 11.500 $ civarında işlem yapmak için 12.000 $ ‘ın altına düştüğünde büyük bir darbe aldı. Ethereum, 433 $ ‘dan 385 $’ a yakın herhangi bir yere düşen altınlardan biriydi. Ancak, Mart ayındaki Kara Perşembe’den sonra oluşan yükseliş devam ettiği için, bu bir düşüşten fazlası olamaz.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum [ETH] Yorum Tablosu

EOS, DigiByte, Ethereum Fiyat Analizi: 22 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Basın anında 384,26 $ ‘dan işlem gören Ethereum, temel destek seviyelerine yakın dalgalanmaya devam etti. Önceki haftalık 433 $ kapanışını kaydettikten sonra, ETH satış baskısının grafiklere hakim olduğunu gördü. Önce 407 Dolarlık destek kırıldı, ardından 391 Dolar kısa bir süre kurşunsuz tutuldu.

Hacim Profilinde vurgulandığı gibi, uzun vadede ETH için 385-400 dolar önemli bir bölgedir. Fiyat 385 doların altına düşerse, ETH’nin 371 dolarlık bir sonraki destek seviyesine kayması ihtimali yüksek.

Dahası, RSI nötr 50 çizgisini kırmakta başarısız oluyordu, bunun yerine ona bir direnç olarak dokunuyordu. Bu, düşüş ivmesi alma fikrini güçlendirdi.

ETH 371 doları tutamazsa, 320 dolara düşmesi olası değildir.

Son raporlar, yatırımcıların organik büyümeyi teşvik etmek yerine DeFi’nin getirilerinden yararlanmak için sermayeyi Ethereum sistemine ittiğini öne sürdü. Bu, önümüzdeki haftalarda piyasanın en büyük ikinci kripto para birimi için iyiye işaret etmeyecek.

EOS Yorum Analizi

EOS, DigiByte, Ethereum Fiyat Analizi: 22 Ağustos

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

EOS bir dezavantaja başlamadan önce 3,95 $ ‘a ulaştı. 12. sıradaki kripto para birimi, ilk 20’deki diğer birçok kripto para birimi gibi, piyasadaki zayıflığı vurguladı.

Parabolik SAR, kısa vadeli düşüş görünümünün bir işareti olan 50 SMA’nın (sarı) altında geçen 20 SMA (beyaz) ile güçlenen bir satış sinyali gösterdi. CMF ayrıca sermaye çıkışları da gösterdi, ancak önemin eşiğinde olduğu için -0.07’de.

3.05 dolar seviyesi, EOS’un destek bulduğu yer olabilir. Eğer öyleyse, alıcılar devreye girip fiyatları 3,35 $ direnç seviyesine çekebilir.

Son haberlerde Metal, EOSIO’nun arkasındaki lider blok araştırma ve geliştirme ekibi Bloks.io’yu satın aldığını duyurdu.

DigiByte [DGB] Yorum Analizi

EOS, DigiByte, Ethereum Fiyat Analizi: 22 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

DigiByte, yaklaşık% 20 düşmeden önce 0,037 $ ‘lık bir yüksek açıkladı. DGB, 200 EMA’nın (mor) yakınında destek bulmak için 0,0286 dolara kadar düştü.

Basın zamanında DGB, 100 EMA’nın (pembe) çok altında, 0.0299 dolardan işlem görüyordu. 200 EMA ihlal edilirse, bir sonraki destek seviyesi 0,0262 ABD dolarıdır.

DGB, 100 EMA’sını geri alırsa, direnci 0,033 ABD doları olarak hedefleyebilir. Bu hareket, yüksek seste gerçekleşirse onaylanacaktır. Önümüzdeki birkaç gün içinde düşen hacmin eşlik ettiği yükselen bir fiyat, fiyatta başka bir düşüşe işaret edecektir.

Digibyte, 405,9 milyon dolarlık piyasa değeriyle yazı yazarken 41. sırada yer aldı.