EOS, Dash, Tron Fiyat Analizi: 20 Ağustos

Temmuz ayının sonlarına doğru piyasada ortaya çıkan fiyat oynaklığı, bir altseason değişiminin yolunu açmış gibi görünüyordu. Piyasanın küçük hacimli kripto varlıkları herkesten daha iyi performans gösterirken, orta büyüklükteki varlıklar grafiklerin çok gerisinde değildi.

İçerik Başlıkları gizle

Tron [TRX]

EOS Dash Tron Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de TRX / USD

Tron Vakfı kısa süre önce JustSwap adlı merkezi olmayan değişim protokolünü 19 Ağustos’ta yayınladı. Ethereum’un Uniswap protokolüne benzer şekilde, token takas protokolü başlatıldığında Tron’un fiyatı üzerinde çok fazla olumsuz baskı yarattı. Tron Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, JustSwap protokolü ile elde edilen kilometre taşlarını kutlarken, TRX daha düşük bir trendle baskı anında 0,0270 dolara ulaştı.

TRX’in günlük grafiklerine göre kripto, direncini 0,0322 $ ‘da test etmeden önce geçen ay değer kazanmıştı. Bu fiyat noktası Temmuz 2019’dan beri görülmedi ve yukarıdaki bir itme önümüzdeki spor sezonunu teyit edebilir. TRX’in fiyatı son birkaç gün içinde kötü bir şekilde vurulmuş olsa da, Parabolic SAR, göstergeler fiyat çubuklarının altında hizalanırken kripto fiyatının hala yükselmeye hazır olduğunu öne sürdü.

EOS

1597942481 714 EOS Dash Tron Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

EOS, 2017’de büyük ilgi gören en başarılı ve en büyük ICO’lardan birine sahipti. EOS tabanlı merkezi olmayan bir finans projesi olan Equilibrium, geçtiğimiz günlerde Polkadot blok zincirinde birlikte çalışabilir yeni bir protokol geliştirme planlarını duyurdu. Önemli gelişmelere rağmen, topluluk desteğinin olmaması EOS ekosistemine zarar verdi.

CoinMarketCap’teki on birinci en büyük token, diğer büyük ve orta ölçekli varlıklara kıyasla düşük olan YTD’de yalnızca% 21 büyüme gördü.

Yazım sırasında EOS 3,3974 dolardan işlem görüyordu. Fiyat, 3,1823 dolarlık desteğe yakın bir seviye olan basın zaman değerine dönmeden önce 3,1823 dolarlık ani direnci vurdu. Birçok alts Mart çöküşünden önce değerini geri kazanmayı başarırken, EOS büyük bir baskı altındaydı. Göreceli Güç Endeksi’ne göre, dijital varlık aşırı alım bölgesinde idi ve satışlar onu denge bölgesine geri getirdi.

DASH

1597942482 916 EOS Dash Tron Fiyat Analizi 20 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

DASH piyasası, Bollinger Bantlarının genişlemesiyle açıkça işaretlenen bir volatilite dünyasına açıldı. Temmuz ayı ortasında değerinin yükselmesinden bu yana piyasadaki oynaklık yüksek kaldı. Ancak, Ağustos ayının başından bu yana, DASH’ın fiyatı 99,84 ila 85,42 ABD Doları arasında sıçradı. İki fiyat noktası, madeni para için güçlü direnç ve destek seviyeleri olarak hareket etti ve ikinci direnç testi başarısız olduktan sonra, piyasadaki yükseliş eğilimi düşüş eğilimi gösterdi.

Göstergenin fiyat çubuklarının altında gezinen sinyal çizgisi 19 Ağustos’ta yükseldi. Bu, DASH için değişen fiyat eğilimlerinin bir işaretiydi ve piyasa son derece dalgalı kaldı. Varlığın değeri sınırlandırılırken, kripto’nun daha geniş ölçekte kullanılmasına izin verecek adımlar atıldı.

Dash, son zamanlarda bir Meksika kripto borsası olan Tauros.io ile Latin Amerika’daki ilk kripto-Visa banka kartını çıkarmak için ortaklık kurdu. Hizmet başlangıçta yalnızca Tauro’nun Meksika’daki müşterilerine sunulacak olsa da, çekirdek grup başka bir güncelleme için hazırlanıyor.