EOS, BAT, VeChain Fiyat Analizi »Coin Otağ

Altcoin piyasası yazı yazılırken toparlanma yolundaydı. Ethereum, istikrarlı bir şekilde yükselmek ve Grafikleri desteklemek için 550 $ ‘ı çevirdi ve bununla birlikte diplerin tırmanmasına neden oldu. EOS ve Basic Attention Token Kısa vadede yükseliş görünümüne sahipti ve son düşüşün ardından kayıplarının neredeyse yarısını telafi etti. Son olarak VeChain, son birkaç günde ticaret hacminin önemli ölçüde güçlenmesi ile güçlü bir performans gösterdi.

EOS

EOS, BAT, VeChain Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Saatlik grafikteki EOS trendi son birkaç gündür yükseliş eğiliminde. Hem BTC hem de ETH, fiyat tablolarından önemli ölçüde zarar görmediğinden, bu düşüş hareketi öncesinde bir sıçrama gibi görünmüyordu.

Fiyat 3,1 dolar civarındaydı ve 3,2 dolar, EOS’a biraz direnç gösterebilecek bir likidite cebini temsil ediyor. Ayrıca RSI, yükseliş değeri 64 olarak kaydetti.

EOS düşüşün ardından 2,72 $ ‘dan 3,7 $’ a yavaşça toparlanırken piyasa duyarlılığı yükselmeye devam etti. Madeni paralar. Bu, büyük olasılıkla 3.2 $ seviyesinin önümüzdeki günlerde destek için toplandığını görecek.

BAT

EOS, BAT, VeChain Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Fibonacci Retracement seviyeleri BAT’ın kuzeye hareketi için geçen ay 0.175 $ ‘dan 0.289 $’ a çizildi. Geri çekilme seviyeleri, BAT’ın daha uzun bir zaman diliminde hala yükseliş görünümüne sahip olduğunu gösterdi.

Fiyat, 0.212 $ ‘da% 61.8 geri çekilme seviyesinin yakınında güçlü bir destek buldu. Ayrıca,% 50 geri çekilmeyi geçerek, hem% 38,2 geri çekilme seviyesi hem de yatay direnç seviyesinin birleşimini gören bir seviye olan 0,24 $ ‘a yükseldi.

MACD zayıf bir şekilde yükseldi ve BAT, Desteğe geçmeden önce 0,24 dolarlık direnci test etmenin yolunu yavaşça ezebilir.

VeChain [VET]

EOS, BAT, VeChain Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

İşlem hacmi, Fiyat ile artmış görünüyor. Bu, Coin’nin bir yükseliş işareti olduğunu ve 0,0159 $ direnç seviyesinin hemen altındaki Alıcının ilgisi, Seviyenin yakında desteklenmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinden kurtuldu ve bir kez daha yükselebilir. Son olarak, 50 SMA (sarı) fiyatın hemen altında hareket ediyor ve madeni para için bir destek görevi görebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.182.93 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!