EOS, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

EOS pazarı, kripto fiyatını biraz güneye 2,6 dolara itme olasılığıyla düşüş eğiliminde olduğunu belirtti. Basic Attention Token Dogecoin bir konsolidasyon aşamasındayken ve grafiklerde güçlü bir ivme olmadan yanlamasına işlem görürken, önemli ticaret hacmiyle desteklenen bir aralıktan çıktığı görüldü.

EOS

EOS, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

RSI, nötr 50 değerinin hemen altında dalgalandı, üzerine çıkamadı ve muhtemelen bir düşüş trendinin göstergesi. Daha da önemlisi, fiyat son zamanlarda 2,73 $ seviyesini desteklemek için döndü ve bir sonraki direnç seviyesi olan 3 $ ‘a yükselmeye çalıştı.

Bu seansta (camgöbeği) piyasanın boğalarının fiyatları 2.93 $ ‘a yükselttiğini gördü, ancak ayılar devreye girdi ve 2.6 $’ lık desteği test etmek için fiyatı aşağı çekti. Bu, yukarı doğru güç eksikliğini vurguladı.

Pazardaki varlıkları bir kez daha vurgulanmaya hazırlanıyor. EOS’un bir kez daha 2,6 dolara düşmesi beklenebilir. Destek olarak kalmazsa, fiyat önümüzdeki günlerde 2,44 dolara düşebilir.

Basic Attention Token [BAT]

EOS, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

0,27 ile 0,2 dolar arasındaki aralık, BAT’ın Kasım ayının sonundan bu yana işlem gördüğü aralıktır. 6 saatlik grafiklerde BAT’ın bu aralığın üzerine çıkma eğiliminde olduğu görüldü. Basın zamanından önceki son oturumun işlem hacmi olağanüstü idi ve piyasa duyarlılığına işaret etti.

MACD yükseliş eğilimi oluşturdu ve yükseliş momentumunu vurgulamak için sıfırın üzerine çıktı. Bununla birlikte, 0,292 dolarlık işaret boğa tarafında bir diken olarak kaldı ve BAT’ın fiyatındaki artışı durdurması beklenebilir.

0.292 $ ‘lık bir başka reddedilme, BAT geri çekilmesini işlem gördüğü aralıkta keskin bir şekilde görebilir.

Dogecoin [DOGE]

EOS, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

0,0045 $ ‘dan 0,01 $’ a patlayıcı hareketinin ardından, DOGE son birkaç haftayı bir konsolidasyon aşamasında geçirdi. DOGE ve Gann’ın sekiz kuralı için bu aşamanın yüksek ve düşük salınımını kullanarak, bazı potansiyel destek ve direnç seviyeleri (sarı) grafiklerde çizilebilir.

DOGE’nin bu seviyelere saygı duyduğu görülebilir. Müthiş Osilatör, DOGE için her iki yönde de kesin bir momentum eksikliği gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 37.205.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!