EOS, Basic Attention TokenNEM Fiyat Analizi

Bitcoin’in yükselen piyasa hakimiyeti, Bitcoin’in hala çoğu altcoin’den daha iyi performans gösterdiği anlamına geliyordu ve aynı artış% 69,75’e yükseldi. EOS, 2,72 dolarlık redden sonra 2,6 dolarlık destek seviyesinin üzerinde bir konsolidasyon aşamasına geçti. En sonunda, Basic Attention Token Grafikleri düşüş eğiliminde olduğunu gösterdiğinden NEM direnç seviyesinin altında konsolide oldu.

EOS

EOS, Basic Attention TokenNEM Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

Kripto para biriminin fiyatı, inanılmaz bir sıçramanın 1,99 $ ‘a düşmesinin ardından son birkaç günde 2,59 $ destek seviyesini ikiye katladı. EOS beş gün önce yalnızca 3,35 dolardan işlem gördüğü için ikna edici değil ve sıçramaya rağmen yaklaşık% 22’lik keskin düşüş, momentumun ayılar tarafında olduğunu gösterdi.

MACD yükseliş eğilimindeydi, ancak yine de nötr çizginin altında hareket ediyordu. İşlem hacmi minimum düzeydeydi Basic Attention Token [BAT].

Yazım sırasında fiyatın destek seviyesinin altına düştüğü görüldü. Bir seans kapatılır ve aynı S / R değişikliği düzeyini onaylamak için yeniden test edilir; önümüzdeki 24 ila 48 saat içinde EOS için bir dezavantaj gösterecektir.

Basic Attention Token [BAT]

EOS, Basic Attention TokenNEM Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Ekteki çizelge 4 saatlik zaman diliminde BAT için berbat görünüyordu. Fiyat, Kasım ayında% 61,8 Fibonacci seviyesini aşarak 0.175 $ ‘dan 0.289 $’ a yükseldi.

Fiyat, geçen hafta gördüğü serbest düşüşte% 78.6 düzelme seviyesinden sıçradı. Yine de RSI, fiyat yükseldiğinde direnç olarak 50’yi yeniden test etti. Stokastik RSI da aşırı alım bölgesinden düşmeye başlarken, düşüş eğiliminin devam ettiğini göstermek için seviyenin altında kaldı.

BAT için bir sonraki destek seviyesi, piyasa ayıları için hedef olan 0.175 $ ile 0,2 ve 0,194 $ oldu.

HAYIR [XEM]

EOS, Basic Attention TokenNEM Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

XEM, kısa vadede listelerde BAT’a benzer bir hikayeydi. 36 saat içinde yaklaşık% 32’lik bir düşüş kaydetti ve kısa süre sonra birkaç gün içinde 0,25 $ seviyesinin üzerine çıktı.

OBV ayrıca son birkaç gün içinde güçlü bir satış anlamına gelen bir düşüş kaydetti. Piyasada alış veya satış hacminin baskın olduğunu görmeyen fiyat tabloları ile alıcı ve satıcı arasında olası bir denge sağlanmıştır.

Fiyat, 0,25 dolarlık direnç altında yana doğru hareket edebilir ve her iki yönde hareket etmek için bir katalizöre ihtiyaç duyabilir. Müthiş Osilatör, önümüzdeki birkaç gün içinde nötr çizginin altında başka bir tepe oluşuyormuş gibi bir vadi olduğunu kanıtlayabilecek bir şey yarattığı için düşüş bölgesindeydi, bir yükseliş ikiz tepe oluşumu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 25.736.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!