EOS, Aave, Vechain Fiyat Analizi

Kripto piyasasının altcoinlerinin çoğu için, son birkaç gün Bitcoin’in grafiklere düşmesinden sonra fiyatlarını kurtarmakla geçti. Aave gibi bazı altcoinler son 24-48 saat içinde önemli artışlar kaydetmeyi başarırken, EOS ve Vechain gibi diğer kriptolar yatay hareket büyüleriyle mücadele etmek zorunda kaldı.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

CoinMarketCap listesinde 16. sırada yer alan EOS, yayınlandığı sırada 2.5 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2.7 dolardan işlem görüyordu. Gün boyunca, EOS 2.7 $ ‘lık artış ve 2.5 $’ lık destek sınırları içinde çoğunlukla yatay olarak işlem gördü. EOS haftanın başından bu yana toparlanırken, son birkaç gün bir konsolidasyon dönemine girdiğini gördü.

EOS için Bollinger Bantları küçülmeye devam ederek kripto para fiyatı için düşük volatilite sinyalleri verdi. RSI, tarafsız bölgede kaldığı ve aşırı satım bölgesine doğru ilerlediği için de çok yükselme eğilimi göstermedi.

Aave [AAVE]

Kaynak: Aave / USD, TradingView

Aave, basın zamanında 153.7 dolardan işlem görüyordu ve fiyatının dünden bu yana yüzde 6’dan fazla arttığını gördü. Madeni para için güçlü bir yükseliş ivmesi olsa da, Aave şu anda 156 dolarlık dirençle mücadele ediyordu. Direnç seviyesini geçemezse ve bir fiyat düzeltmesine dayanırsa, kripto para birimi, fiyatını dengelemeye yardımcı olmak için 133 $ ‘lık acil desteğine bakabilir. Madeni para önümüzdeki günlerde beklenmedik bir düşüş görürse, 115 dolardan test edilen başka bir destek vardı.

Madeni paranın teknik göstergeleri umut verici görünüyordu. EMA şeritleri destek sundu ve hatta madalyonun ani direncinin üstesinden gelmesine yardımcı olabilirdi. RSI göstergesi, aşırı alım bölgesinde kaldığı için benzer bir yükseliş hissini tekrarladı.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

VeChain’in fiyatı son 24 saatte yüzde 1,65 civarında hafif bir düşüş göstererek, işlem fiyatını baskı anında 0,023 dolara yükseltti. Kripto para biriminin piyasa değeri 1,6 milyar dolardı ve 24 saatlik kayıtlı işlem hacmi 288 milyon dolardı. Son 24 saat, VET ticareti ile kripto para biriminin 0,027 $ ‘lık ani direnci ve 0,022 $’ lık destek arasında çoğunlukla yatay hareket gördü.

Bununla birlikte, madeni para bu kanaldan çıkabiliyorsa, grafiklerde net bir iyileşme sağlamak için 0,030 dolarlık direnci geçmesi de gerekebilir.

VeChain için RSI göstergesi tarafsız bölgeden uzaklaşıyordu ve önümüzdeki saatlerde aşırı satım bölgesinde daha derinlere inebilir. Öte yandan, MACD göstergesi yükseliş eğilimindeydi ve basın zamanında bir tersine dönme yakın gibi görünmüyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 36.299.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!