Enjin (ENJ) Fiyat Analizi! ENJ Yükselişe Hazır mı?

Enjin, Bitcoin’in düşüşüyle ​​geri çekildi. Tepki verdiği seviyeden yüzde 10 arttı. Peki daha fazlası olacak mı?

hızlı navigasyon

Temel Bir Perspektifte Enjin Coin (ENJ) Değerlendirmesi!ENJ Destek Düzeyleri!ENJ Direnç Düzeyleri!ENJ İçin Göstergeler Ne Diyor!

Temel Enjin Coin (ENJ) Değerlendirmesi!

Enjin Temel Değerlendirme!Enjin Temel Değerlendirme!

Enjin coin, oyun sektöründe kendine yer edinmeyi hedefleyen bir kripto para projesidir. Popüler altcoin oyunlarında kostüm veya ekipman satın almayı kolaylaştıran ve Enjin olarak kazandığınız ödülleri almanızı sağlayan bir projedir. Bu sebeple oyuncuların ilgisini çeken ENJ, adından söz ettirmeyi başarıyor. Altyapısı olmayan kripto paralardan daha iyi çalışan kripto paralardan biri. Analistler, kripto para birimlerinin gelecekte hayatımızda büyük bir rol oynayacağını söylüyor. Ancak birçok kripto paranın da resmi olarak silineceğini belirtiyorlar. Enjin için projesi ilginç olduğu için gelecekte yaşamaya devam edeceğini düşünüyorlar.

ENJ Destek Seviyeleri!

Enj için Kritik Seviyeler!Enj için Kritik Seviyeler!

Kısa vadeye bakıldığında Enjin, 4 saatlik grafiğimizde 1.070$ seviyesini korumayı başarmış görünüyor. Birkaç kez bu seviyeye düşmüş gibi görünüyor ama kapanmadan toparlandı. Seviye kısa vadeli bir destek olsa da kayıp durumunda son dip seviyesi olan 0.95’i test etmesi beklenebilir. Ancak bu seviyenin güçlü bir destek noktası olarak karşımıza çıkacağı da unutulmamalıdır. Çünkü Bitcoin’in sert hareketleri sonrasında yaşanan düşüşlerde bile o bölgede tutunmayı başardı.

ENJ Direnç Seviyeleri!

ENJ Destek ve Direnç Seviyeleri!ENJ Destek ve Direnç Seviyeleri!

Enjin için ilk direnç seviyesinin 1.15$ seviyesi olduğunu söyleyebiliriz. Bu seviye, Enji’nin destek olarak kullandığı seviyeydi. Kırıldıktan sonra Enjin’in karşısına direnç seviyesi olarak çıktı. Enjin’in en güçlü direnç seviyelerinin ortalama 1,40 – 1,42 dolar olduğunu söyleyebiliriz. O bölgenin kırılmasıyla Enjin çok daha güçlü yeni yükselişlere başlayabilir. Şu an için verdiğimiz seviyelerin aynı zamanda lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketlerine ve piyasadaki haberlere de bağlı olduğu unutulmamalıdır.

ENJ için Göstergeler Ne Diyor!

Popüler Gösterge MACD'nin Geçmiş ve Şimdi Satın Al Sinyali!Popüler Gösterge MACD’nin Geçmiş ve Şimdi Satın Al Sinyali!

Popüler altcoin için göstergeler, uzun bir aradan sonra olumlu bir sinyal veriyor. Piyasada genel olarak en çok kullanılan göstergelerden ikisi olan MACD ve RSI göstergelerine baktığımızda bize olumlu sinyaller verdiklerini söylemek mümkün. MACD göstergesi en son alım sinyali verdiği tarih 26 Haziran’dı. Bu pozisyondan alım sinyali veren göstergeye göre hareket edilseydi 8 Temmuz’a kadar yüzde 50’lik bir kazanç sağlanacaktı.

Elbette tüm göstergelerin net bir artış olup olmayacağını bilmediğini ve yanılma payı olduğunu söylemekte fayda var. MACD göstergesinin şimdilik alım sinyali vermeye çok yakın olduğunu söyleyebiliriz. Göstergenin bize verdiği verilerden önümüzdeki günlerde bir artış olabileceğini çıkarabiliriz.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!