En Kötü Durum: 100 bin dolar! • Madeni Para Otag’ı

PlanB Bitcoin Yorumu: BTC fiyatı Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak

Stoktan akışa modelinin yaratıcısı olarak bilinen PlanB, geçtiğimiz haftalarda boğa piyasası atmosferini bir kez daha yükseltti. BTC/USD geçtiğimiz aylardan çok sayıda destek seviyesini test etmiş olsa da, analist çok daha parlak bir orta vadeyi hedeflemeye sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam ediyor.

Şimdi, Bitcoin için “en kötü senaryoda” bile, Ağustos ayında 47.000 dolardan işlem göreceğini gösteriyor. Eylül ayındaki hafif bir düşüş, o ay için minimum değeri 43.000 ABD Doları, ardından Ekim ayında 63.000 ABD Doları olarak belirlediğini söylüyor.

PlanB ile karşılaştırıldığında, işler daha sonra ısınır. Kasım ayında tahmin kartlarında 98.000 dolar ve yıl sonuna kadar 135.000 dolar var.

PlanB Bitcoin Yorumlama ve Bitcoin S2F Modeli – En Kötü Durum

PlanB Bitcoin Tahmin Tablosu

PlanB’ye göre, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için hala dört ayı var. Öte yandan, bu, şu anda tüccarlar arasında dolaşan bazı düşüş kalıplarını aşan bir iddia kalıbıdır. Bunların arasında, 64.500 doların bu hafta bu fiyat döngüsünün zirvesi olabileceğini savunan Josh Rager var. Rager bu noktada, “Temel durumumu ve en yeterli senaryoları görene kadar bekleyin! Tamam, bir ipucu: En iyi senaryoda, BTC fiyatı Aralık ayında 450.000 dolar olacak” diyor ve Bitcoin’in 2021’de neler yapabileceğini yorumluyor.

Kiyosaki 24.000 $ düzeltme bekliyor

CoinOtag.com’a baktığımızda BTC için sorunlu hareketler olabileceğini belirtenler de var. “Rich Dad Poor Dad”ın yazarı Robert Kiyosaki’nin son vurgusu düşüş tarafında. Cumartesi günü genel makro piyasa iklimi hakkında “Dünya tarihinin en büyük balonu büyüyor” diyerek BTC’nin 24.000 dolara düşeceğini vurguladı.

Böyle bir olay meydana gelirse, Mart 2020’de yankılanacak ve yorumcular, merkez bankalarından gelen seslerden bağımsız olarak hisse senedi piyasalarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmeye devam edecek.

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: CoinOtag.com ile ilgili haber içeriklerinden kaynak belirtmek ve link vermek CoinOtag.com’un izniyle olağandır. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. CoinOtag.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuata aykırı olarak kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.