Dünyaca Ünlü Analistten BTC, ETH ve ADA Yorumu! • Madeni Para Otag’ı

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, son 24 saatte kripto para piyasalarında meydana gelen volatil fiyat hareketini yorumluyor. Ayrıca analist, Bitcoin, Ethereum ve Cardano için izlenecek kilit seviyelerin ana hatlarını çiziyor.

İşte Yüksek Seviyeli Bitcoin, Ethereum ve Cardano İncelemeleri

Michael van de Poppe: Bitcoin şimdi 30.000 $ tutmalı!

Deneyimli analist Michael van de Poppe, yeni bir Bitcoin yorumuyla 106.000 abonesine Bitcoin (BTC) fiyatının %20 daha düşmemesi için kilit bir seviyenin üzerinde kalması gerektiğini söylüyor. Michael van de Poppe konuyla ilgili şu açıklamaları yapıyor:

Bu aşamada trend bazlı hareketler yapmaya devam edeceksek, yeşil olarak işaretlediğimiz alan (30.000$) destek olarak tutmamız gereken alandır. Bu kaybedilirse, 24.000 dolara gerçek bir geri dönüş yaşayacağımızı düşünüyorum. Bir sonraki dayanak noktası bu…

Michaël van de Poppe Bitcoin İncelemesi

Michael van de Poppe: Ethereum fiyatı için 1.758 dolar önemli!

TradingView verilerine göre Bitcoin, Michael van de Poppe’nin takviye alanını kısaca ele geçirdi ve 90 günün en düşük seviyesi olan 28.893 dolara düştü. Bununla birlikte, Binance’e göre, önde gelen kripto para birimi şu anda 33-34 bin dolardan işlem gördüğü için güçlü bir toparlanmanın ortasında.

Bu sıçramayla Michael van de Poppe, Bitcoin’in yükselişini sürdürmek için 35.500 dolarlık direnci vurması gerektiğini söyledi. Yazma sırasında, BTC bu seviyenin üzerindedir. Ethereum’a gelince, Michael van de Poppe, dünkü geri çekilmeden sonra ETH’nin 1.758 dolar civarında desteğe dokunduğunu vurguluyor. Michael van de Poppe konuyla ilgili şu açıklamaları yapıyor:

Bir sonraki destekte Ethereum’a dikkat edin…

Michaël van de Poppe Ethereum İncelemesi

Michael van de Poppe’den ADA Yorumu: Bu seviyeler Cardano’daki yükselişi tetikleyebilir!

Önde gelen akıllı sözleşme platformu o zamandan beri sıçrama yaptı ve Binance’e göre 2.034 dolardan işlem görüyor. BTC çiftinde (ADA/BTC) Cardano’ya bakan Michael van de Poppe, çiftin 0,000038 kritik desteğinin ihlal edildiğini söylüyor. Ancak analist, bu kilit alanın toparlanmasının yükseliş ivmesine ilham verebileceğini vurguluyor. Michael van de Poppe konuyla ilgili şu açıklamaları yapıyor:

Cardano kritik bir destek bölgesini kaybetti ve bir sonraki destek seviyesine 3.000 Satoshi (0.00003) civarında odaklanıyoruz. Önceki destek seviyesini geri alırsak, yükseliş olacaktır.

Michael van de Poppe Cardano İnceleme

Michael van de Poppe: Cardano’nun gücünden etkilendim!

Yazma sırasında, ADA/BTC, dünün en düşük seviyesi olan 0.00003440’tan %8’in üzerinde bir artışla 0.0000374’te işlem gördüğü için dayanak noktasının izini sürmeye çalışıyor. Michael van de Poppe, Cardano’nun (ADA/USDT) kripto piyasalarındaki orman hareketi yasasının ortasında satışa dayanma kabiliyetinin de farkında. Michael van de Poppe konuyla ilgili şu açıklamaları yapıyor:

ADA’nın gücünden etkilendim.

Beşinci en büyük kripto para birimi şu anda 1,27 dolar civarında işlem görüyor ve dünün en düşük seviyesi olan 1,00 dolardan %27 artış gösteriyor. Cardano ADA’dan etkilenen sadece Michael değil, önemli Cardano Adası Analizini de buradaki haberimizden okuyabilirsiniz.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

CoinOtag.com’un daha önce bildirdiği gibi, deneyimli analist Michael van de Poppe, 2020’nin ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru tahmin etmişti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’deki düşüşleri geçtiğimiz saatler, saatler öncesinden duyurdu. Bunlara ek olarak analist, geçtiğimiz aylarda yaptığı iddialarda yüksek bir başarı oranı elde etti.

Analist, Şubat ayında değerli bir piyasa düzeltmesi beklediğini ve 22 Şubat’ta piyasa çöküşünü tahmin ettiğini belirtti. Analist ayrıca Bitcoin’in Mart ayında 50.000 dolara düşeceğini ciddi şekilde tahmin etti.