DOT Rekor Zirvelere Ulaşarak Diğerlerinden Daha İyi Performans Gösteriyor! »Coin Otağ

Polkadot, 40 $ ‘ı aşan fiyat seviyelerine bakarak, piyasadaki ilk on varlık arasında toparlanmaya liderlik ediyor. MACD, DOT’un dört saatlik grafikteki yükselişini doğruladı. Günün yükselen kanalını orta kademe desteğinin altına kapatmak, düzeltmenin yolunu açabilir.

Polkadot, kripto boğa döngüsünün yenilenmesine katkıda bulunurken yeşil ticaret yapıyor. DOT, 36 $ ‘ın biraz üzerinde işlem yapmak için yaklaşık% 9 arttı. Geçtiğimiz yedi gün, token’ın 28 $’ lık destekten başlayan yükseliş trendini sürdürdüğünü gördü.

Dört saatlik grafik Polkadot ticaretini yükselen bir paralel kanalın sınırları içinde gösteriyor. Alt sınır desteği ayıları kontrol altında tuttu; ancak, üst limit fiyat hareketini sınırlar.

DOT, orta sınır desteğinin üzerinde duruyor. Günü bu çapada kapatmak, piyasa istikrarını vurgulayacaktır. Öte yandan, 40 doları aşan kazançlar için spekülasyon arttıkça, kenarda bekleyen tüccarların piyasaya çekilmesi muhtemeldir.

Dört saatlik Hareketli Ortalama Yakınsama Uzaklaşması (MACD) göstergesi ile gösterildiği gibi Polkadot’un rahatça boğaların ellerinde olduğuna dikkat edin. MACD çizgisi (mavi) 26 Mart’ta sinyal çizgisini geçti ve boğaların kontrolü ele geçirme zamanının geldiğini gösteriyor. Göstergenin pozitif bölgeye dönüşü, yükseliş anlatısını doğruladı.

DOT / USD Dört Saatlik Grafik

Yükselen kanal direncinin üzerindeki fiyat hareketinin büyük satın alma emirlerini tetikleyeceğini ve arka rüzgâra ağırlık katacağını belirtmekte fayda var. Gecikmelerin 38 dolarda olması bekleniyor, ancak fiyatın kesişmesi durumunda 40 doların üzerinde işlem yapılacağı aşikar hale geliyor.

Olumsuz tarafı, DOT kanalın orta kademe desteğinin üzerindeki günü kapatmazsa kayıplar devreye girebilir. Piyasa istikrarsızlığına bağlı olarak genel gider baskısındaki artış panikle vurgulanacak ve böylece sırasıyla 30 $ ve 28 $ ‘a doğru düzeltmeyi teyit edecek.

Polkadot Gün İçi Düzeyleri

Spot Oranı: 36,7 $
Trend: Boğa
Değişkenlik: Düşük
Destek: 30 $ ve 28 $
Direnç: 38 dolar ve 40 dolar

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 38.03 $ civarında.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!