DOT, ADA, TRX ve UNI Bu Alternatif Ralliye Neden Liderlik Edecek? »Coin Otağ

Ethereum’un 2000 $ ‘ın üzerindeki rallisini ve bir hafta içinde yaklaşık% 25 kazanç elde etmesini takiben, şimdi bu alt sezonda çift haneli getiri sunan altcoinleri seçmek için ideal zaman olabilir. Borsalardan çıkan altcoin arzının bir fiyat rallisine neden olması veya yerel bir düşüşün gelmesi muhtemeldir. DOT, ADA, TRX ve UNI gibi en önemli alts fiyat trendinde değişiklikler oldu ve arz ve borsalara değişim gibi en önemli metrikler önümüzdeki hafta bir fiyat rallisi beklentisine yol açtı.

TRX’in ticaret hacmi% 66’nın üzerine düştü, varlık şu anda zincir içi analistlere göre satın alma bölgesinde. Büyük ölçüde 0,096 doların altında kaldıktan sonra, fiyat bir ay içinde ilk kez% 22’nin üzerine çıktı. Bu fiyat hareketi, TRX ve ADA arasında bir dizi paralelliğin çizilmesine yol açtı. ADA’nın ana HODLer konsantrasyonu% 25’in altındadır ve bu TRX ile aynıdır. Şu anda, ADA’nın fiyat rallisi grafikte soğumuş olabilir, ancak zincir içi analize göre, tüccarlar hala yükselişte ve uzun bir ralli için yer var.

Bu altcoinler DOT, ADA, TRX ve UNI neden toparlanmaya hazır?

Perakende tüccarlar için, TRX ve ADA gibi uzun vadeli yükseliş alts mevcut fiyat seviyesidir, coinmarketcap.com’dan fiyat hareketliliği ve fiyat tablolarına dayalı spot borsalarda yüksek volatilite ve likidite ile haftalar ve hatta 24 saat içinde çift haneli kazançlar ile mevcut fiyat seviyesidir. . ADA için satın alma bölgesinde bir giriş noktası olarak kabul edilir. Son 5 ayda DOT biriktiren tüccarlar, fiyat 42 dolara yükseldiğinde Şubat 2021’de isabet eden ATH olan gerçekleşmemiş karlar için rezervasyon yapabilirler.

DOT’un işlem hacmi, son 30 gün içinde istikrarlı bir şekilde arttı. ADA gibi, borsalardaki likidite daha yüksek olduğu için DOT’un genişlemiş bir yükseliş trendine sahip olması bekleniyor. Chainlink’in Oracles’ı Polkadot’a getiren son güncelleme, son 24 saatte% 5 kazanan varlığın fiyatı için tetikleyici bir olay olabilir. UNI durumunda, tetikleyici V3 lansmanıydı. Yeni bir ATH’ye isabet etmek, fiyat artışı beklentilerinin artmasına neden oldu. Şu anda fiyat 29,5 dolar ve hala DOT gibi satın alma bölgesinde. ATH’den yaklaşık% 20 uzakta olmasına rağmen, DOT ve UNI için anlatı büyük ölçüde benzer. UNI’nin rallisi neredeyse piyasa değerine ulaştı ve 24 saatlik fiyat artışı ralli öncesi seviyelere düştü. İlk 25’teki çoğu alt öğe için bir tetikleme etkinliğiyle, bu hafta bir alt ralli beklentisi var. ADA ve UNI’nin alım bölgesinde olması ve borsalardaki fiyat hareketine ve net akışa bağlı olarak fiyat rallisi bu hafta sonu başlamış olabilir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!