Dogecoin’in Geldiği Yolu Açın! | Sikke Otag

Bu yılki dogecoin (DOGE) rallisinden ilham alan birçok şaka parası fırsatçısı bu köpek temalı altcoin karavanına katılmaya çalışıyor. Ve şimdi, birkaç istisnaya rağmen, bu kopyaların değeri düşmeye devam ediyor.

Dünyanın en ünlü şaka parası, tüm dogecoinlerin ilki olan dogecoin (DOGE), sahneye çıktığı andan itibaren hem normal kripto kamuoyunda hem de sosyal medya kamuoyunda alev aldı. Sayısız varyant ortaya çıktı ve ortaya çıkmaya devam ediyor.

Köpekler Bitmiyor Devam Edin

köpek

Spesifik olarak, bu kripto para birimlerinin çoğu için 30 günlük veriler bile mevcut değildir. Bu hızlı aramadaki ilk bulgu oldukça açık: isimler. Birçoğunun adında doge token (DOGET) gibi ‘doge’ kelimesi vardır veya bu terimleri, cogecoin (COGE) gibi orijinale mümkün olduğunca benzer şekilde ses çıkarmak için kullanır.

Diğerleri bir soyağacına bölünmüştür, bu nedenle liste mommydoge, daddydoge, amcadoge (UDOGE), baby doge jeton (BABYDOGE), baby doge inu (BABYDOGEINU) ve hatta minidoge ve minibabydoge içerir.

Tüm Köpekler Bir Şekilde Bağlantılıdır

köpek

Hepsi değil coins listemizde ‘doge’ veya ‘dog’ kelimesi listelenmiştir. Bazıları daha çok tür odaklı. Örneğin, Shiba inu (SHIB) gibi bir yükselen olan Floki inu (FLOKI). Floki shiba (FSHIB). Spacecorgi (SCORGI), Kishu inu (KISHU).

Listedeki bir diğer ünlü ise snoop doge (SNOGE), ayrıca RENDOGE (Ethereum (ETH), DOGEFI, dogeswap (DOGES) ve polkadog (PDOG) üzerinde birebir temsilidir.

Son değil, DOGIRA ve underdog (DOG) sesiyle yeni çağ metal grubu.

Hadi daha yakından bakalım

köpek

Fiyat ve işlem hacmi değişikliklerine bakalım. Unutmayın, bunlar sıfır para kategorisidir. Genellikle fiyattan önce 6 ila 11 sıfır gelir.

25 kişiden sadece üçü coins 19 Nisan ile 19 Temmuz arasındaki verilerde öne çıktı ve kazanan 7 Temmuz’dan bu yana %617 değer kazanan DADDYDOGE oldu.

Bir sonraki kripto para Shiba Inu, üç ayda %251 artarak 0.00000649 dolardan işlem gördü. Aynı zamanda, işlem hacmi 175 milyon dolardan 259 milyon dolara yükseldi.

Dogeswap son üç ayda %43 arttı. 19 Nisan’da 7.793 USD olarak kaydedilen işlem hacmi bugün 8.410 USD’dir.

Doge Fiyatları ve Piyasa Değeri

köpek

diğer beş kişiden coins listede, mevcut zaman dilimlerinde şu iki metrikten yalnızca biri arttı:

Kendisini Dogecoin’in “yeşil” ve verimli bir versiyonu olarak tanımlayan doge jetonu. 19 Nisan’dan bu yana yaklaşık %3.860 arttı. 7 Mayıs itibariyle, mevcut işlem hacmi 5.07 milyon$’dan 54.349$’a düştü. BABYDOGE’un fiyatı 9 Haziran’dan beri %1.573 arttı. Hacmi 12.58 milyon dolardan 3.98 milyon dolara düştü. KISHU’nun fiyatı üç ayda %99 arttı. Hacmi 19 Nisan’da 39.4 milyon dolardı, ancak şimdi 3.4 milyon dolar. Uncledoge 7 Temmuz’dan bu yana %21 arttı. Hacmi o gün 4.5 milyon dolardan bugün 2.98 milyon dolara düştü. Bone shibaswap 7 Temmuz’a göre %77 düştü. İşlem hacmi 350,802 dolardan 28 milyon dolara yükseldi.

DogeCoins hakkında ne düşünüyorsunuz, yorum kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!