Dogecoin’de Hareket Ne Zaman Beklenmeli? »Coin Otağ

Dogecoin’in fiyat hareketi yatırımcılardan bir gün daha çaldı. Varlık yerel yüksek 0.06064 $ ‘dan işlem gördü ve önceki çalma seviyesine geri döndü. Bu hafta% 4,66’nın üzerine düştü. Bu ayki fiyat hareketine kıyasla CoinMarketCap’ten alınan fiyat verilerine göre% 5,4 arttı. Dogecoin, yaklaşık bir ay aralıksız işlem yaptıktan sonra, Musk gibi piyasa etkileyicilerinin memlere ve yorumlarına tepkisini engelleyen net bir eğilim ortaya koymaya devam ediyor.

DOGE biriktirme aşamasında mı?

Binance piyasaları, DOGE’nin işlem hacminde en büyük payı sağlayan piyasalardır ve şu anda DOGE, Binance’de% 0,5’lik bir primle işlem görüyor. 24 saatlik hacim% 24 düştü, ancak bu, DOGE’nin borsalardan ayrıldığını ve depolama ve cüzdanlara çarptığını gösteriyor. Bu, likiditeyi geçici olarak azaltabilir ve bir yükseliş anlatısının oluşmasına izin verebilir.

Bu, DeFi jetonlarının ve büyük harfli altcoinlerin aylık en düşük seviyelerden yükseldiği bir zamanda geliyor. Musk, büyük ölçüde bir meme kripto para birimi olarak algılanmasına rağmen, Coinbase’deki listelemesini destekliyor. Varlığın Github’daki açık koduyla ilgili birkaç güncelleme yapıldı. Borsalar arasında büyük miktarlarda alım satım yapıldığı için teknik geliştirme ve güncelleme süreci gerçek karlar elde etmeye başladı. Bu, temellere dayalı uzun vadeli bir yükseliş görünümü anlamına gelir. Bununla birlikte, IntoTheBlock’un zincir içi analizine göre, perakende tüccarlar arasındaki borsalarla ilgili duyarlılık şu anda düşüyor.

Mevcut fiyat seviyesinde,% 86 HODLers karlı. Bununla birlikte, tepeden DOGE satın alan ve 0,06 $ fiyat seviyesinin üzerinde yeterli likidite ve fiyat hareketi bekleyen birçok kişi var. İlginç bir şekilde, DOGE kripto para birimi ağındaki 5.5 Milyar $ değerindeki işlem oldukça değerli işlemlerdir ve DOGE balinaları bu hareketleri geçen hafta yaptı.

Madeni paranın değeri nispeten düşük olduğu için, gerçek karları ayırtma fırsatlarının çoğu yüksek hacimli işlemlere dayanır ve balina hareketleri minimumdur. Ek olarak, balina hareketi bir fiyat rallisinin yolda olduğu anlamına gelmez, ancak DOGE’nin volatilite arttıkça yanlamasına geçtikten sonra hacimdeki artış ve sonraki haftalarda fiyat yükselmesi iyi bir satın alma fırsatı olabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.732.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!