Dogecoin (DOGE) ve NEO Fiyat Analizi! • Madeni Para Otag’ı

Son yedi gün, Bitcoin için bazı önemli zirveler gördü. Ancak altcoin piyasası bunu kabul etmedi. Birkaç altcoin küçük kazançlar elde ederken, ilk on kripto para biriminin çoğu düştü. Dogecoin yüzde 8.6 düşerken NEO yüzde 6.4 düştü.

Dogecoin [DOGE] Fiyat Analizi!

DOGE/BUSD

DOGE fiyatı ay boyunca istikrarlı bir şekilde düşüyor – Mayıs başında ATH’den 0,74 $’a oldukça düştü. Yazma sırasında 0,30 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değeri dünden bu yana yüzde 2,89 düşüşle 39 milyar dolar oldu.

Fiyatlar 0,33 dolar direnç ve 0,29 dolar destek aralığında sıkıştı ve 8 Haziran’dan bu yana direnç seviyesini yalnızca bir kez kırdı.

Stokastik RSI grafiğin alt ucundaydı ve geri dönüşün ardından olası bir fiyat artışına işaret ediyor. Göreceli Güç Endeksi göstergesi, satış baskısında bir artışa işaret etti. Mumların üzerinde duran Parabolik SAR’ın noktalı çizgisi ve fiyatta yaklaşan bir düşüş olasılığı ile düşüş eğilimi ortaya çıktı.

NEO Fiyat Analizi!

NEO/BUSD

NEO’nun azalan işlem hacmine son 24 saatte yüzde 5,3 fiyat düşüşü eşlik etti.

Fiyatı bir süredir 44,50 dolar desteğinin altına düşmedi, bunun yerine 50,65 dolar direncini birkaç kez kırdı. İşlem hacmi dünden bu yana yüzde 16,38 düşüşle 316 milyon dolar oldu.

MACD çizgileri, grafiklerdeki düşüş eğiliminin ardından birleşti. Müthiş Osilatör ve Chaikin Para Akışı göstergesi, tarafsızlığa dönerken düşüş momentumunda bir artış gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 36.251.00$ civarında alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgilenen kişilerin veya yazarların görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.