Dogecoin (DOGE) Günleri Bitti mi? Metrikler Neyi Gösteriyor? • Madeni Para Otag’ı

DOGE fiyatı, yılın başlangıcından Mayıs ayı başlarındaki ATH’ye kadar yüzde 15.000 arttı.

Dogecoin (DOGE) Bilgi Sinyali Nedir?

Dogecoin, kripto para birimi alanında uzun yıllar boyunca pek bahsedilmedi. Bu nedenle, Google Trendler’de Dogecoin için yapılan aramaların hacminin Mayıs ayı başlarında Bitcoin ile eşleşmesi bazılarına şaşırtıcı gelebilir. Her iki terim için de arama hacmi eşitti ve DOGE, Mayıs ayının ilk haftasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.73$’a ulaştı.

Ayrıca, kendini “Dogebaba” Dogecoin hakkında atılan Tweetlerin sayısının Bitcoin hakkında bahsedilenleri aştığını açıklayan Tesla CEO’su Elon Musk’ın Tweetlerinin bir etkisi olarak. Ancak DOGE Tweetlerindeki en büyük artış; Ocak ayı sonlarında Reddit topluluğunun GameStop’un kripto para versiyonu olarak DOGE’yi seçtiği gözlemlendi. DOGE’nin fiyatı o gün yüzde 300 arttı.

Her Yükselişin Bir İnişi Vardır!

Ancak kripto para biriminin medyadaki varlığı da düşüşte ve Dogecoin’in fiyatı yüzde 60’tan fazla düştü. Mayıs ayı başlarında zirve yaptıktan sonra, internet kullanıcıları diğerlerine yöneldikçe Google’da Dogecoin aramaları yüzde 90 düştü. coins. Toplamda geçtiğimiz aylarda Bitcoin’den daha fazla Twitter’da yer alan altcoin, uzun süredir Bitcoin’i gölgede bırakmıyor. Ek olarak, günlük Dogecoin işlemleri, zincir içi verilere göre son üç yılın en düşük seviyesi olan 20.000’in altına düştü – bu rakam Ekim 2018’den beri görülmedi.

5 Mayıs’tan bu yana günlük 82 milyar doları gören günlük işlemler 4,4 milyar dolara geriledi. Bu arada, Dogecoin işlem fiyatları 25.000 arttı. Birçok yatırımcıya göre Dogecoin’in yeniden canlanıp canlanmayacağını zaman gösterecek. Ancak geçen hafta orijinal Shiba Inu tablosu NFT olarak 4 milyon dolara satıldı. Bu, ilginin artık tamamen bitmediğinin bir işareti olabilir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0.295975 $ seviyelerinde alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.