Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi! • Madeni Para Otag’ı

Dogecoin, geçen haftaki fiyat düşüşünden bu yana pozisyonunu iyi korudu. Yine de, son birkaç gün içinde değeri grafikte sürekli olarak düştü. Varlığın yakında büyük bir kırılmaya tanık olma olasılığı var. Basın zamanında, Dogecoin 38,7 milyar dolarlık piyasa değeriyle 7. sırada yer aldı.

Dogecoin (DOGE) 6 Saatlik Grafik

Bir önceki haftadaki ani toparlanmanın ardından Dogecoin istikrarlı bir durumda sürekli değer kaybetti. Daha önce herhangi bir büyük kopuştan kaçınırken, basın zamanında DOGE simetrik bir üçgeni kırıyordu. Formasyon her iki tarafta da hareket olasılığını gösterirken, göstergeler o sırada ağır bir şekilde düşüş gösterdi.

İlk düşüş eğilimi, azalan hacimler ile artan fiyat hareketi arasında gözlemlenebilir. 50 Hareketli Ortalama, kriptonun genel direncini hafifletmeye devam etti ve kırmızı çizgi olan SSL göstergesi düşüş satış sinyalini yansıttı.

Dogecoin için en kötü durum senaryosu 0,21 dolarlık bir yeniden test olacaktır. Bununla birlikte, 0,21 ila 0,18 ABD doları arasındaki belirli aralık, aynı zamanda, geri çekilmeden sonra madalyonun daha güçlü yukarı doğru hareketleri kolaylaştırmasına izin verebilecek bir varlık için talep bölgesidir. Piyasa momentumu ileriye dönük anahtar olacak ve meme madeni para için yükseliş büyük ölçüde yok olacak.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0,286233 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazarı herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.