Dogecoin (DOGE) Analizi • Coin Otağ

Dogecoin (DOGE), Mayıs ortasındaki düşüşün ardından toparlanamadı ve uzun süredir balinalardan ilgi görmeyen Doge 0.30 seviyesinde kaldı.

SHIB Coin’de göründükten sonra Doge’da kayda değer bir artış gözlenmedi.

Doge, son 24 saatte 0,30744 – 0,31537 dolar aralığında gezindi. Listedeki en büyük 6. kripto para birimi olan Doge’nin günlük işlem hacmi %44 azalarak 1,1 milyar dolara geriledi.

Piyasa genel olarak yatay hareket ediyor ve Doge, Mayıs ortasında başladığı düşüşe 7 Haziran’ı ekleyerek düşüş trendine girdi. Şu anda yatay ilerleyen Doge, yön arıyor.

Destek (alt kırmızı çizgi) bölgesinin sınırında bulunan Doge’nin bu çizginin altına inmesi durumunda düşüş yaşanması bekleniyor. Kırmızı çizgiye gelmesi ve Bollinger Bantlarının üzerine çıkması bekleniyor. Dolayısıyla alım satım için bekleyenler için bir yükseliş ihtimali var.

Ama Tahmin Osilatörüne bakarsak pek bir yükseliş ihtimali yok. Osilatör 0 (mavi) çizgiyi sınırlar ve yatırımcılar bunun kırılmasını bekler. Sonunda yeşil bir ışık yandı ama bu yeşil ışık bir süre daha yukarıya çıkmazsa ayılar güçlenecek ve Doge aşağıyı izleyecektir.

Yatırımcılar şimdilik beklemede, ancak Doge şimdilik ayıların elinde (çok alım yapıyor).

Doge yatırımcıları desteğin üzerine çıkmasını bekliyor (alt kırmızı çizgi).

Doge’nin direncin üzerine çıkmasıyla (üst kırmızı çizgi) 0.33 seviyesine ulaşması bekleniyor.

DogeCoin (DOGE) fiyatı şu anda 0.310206 dolar civarında alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.