DOGE, XRP, ETH MATIC, ADA ve BAKE Temmuz’a Kadar Bu Seviyelere Ulaşabilir! • Madeni Para Otagi

Tanınmış bir kripto uzmanı olan Nina Wright, bir dizi altcoin projesi için varsayımlarını paylaştı. Nina Wright, DOGE, XRP, ETH MATIC, ADA ve BAKE için ciddi fiyat hedefleri açıkladı. Uzman bir adım daha ileri gitti ve tahminleri için bir tarih verdi.

Uzmandan DOGE, XRP, ETH MATIC, ADA ve BAKE için fiyat tahminleri

Bitcoin ve altcoin piyasası toparlanmaya başladı. Boğa odaklı varsayımlar kripto analistlerinden ve uzmanlarından da gelmeye başladı. Tanınmış kripto uzmanı Nina Wright da birkaç altcoin için fiyat varsayımlarını paylaştı. Nina Wright da bu fiyat indirimlerinin Temmuz ayı sonuna kadar gerçekleşebileceğini belirtiyor. Nina Wright, Cardano fiyatı 3 dolar, Dogecoin (DOGE) fiyatı 1 dolar, Ripple Fiyatın 2 dolara, ETH 5,500 dolara, MATIC 5 dolara ve BAKE 8 dolara ulaşacağına inanıyor.

Yazma sırasında, bu kripto para birimleri, uzmanın fiyat noktasının altında işlem görmektedir. Tanınmış kripto uzmanı Nina Wright’ın hedeflerinin Temmuz ayı sonuna kadar gerçekleşip gerçekleşmediğini piyasayı birlikte izleyerek göreceğiz. Ancak kripto paralar söz konusu olduğunda iddiaların gerçekleşme olasılığının düşük olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle uzmanın iddialarını yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. CoinOtag.com’un daha önce bildirdiği gibi, daha fazla altcoin yorum analizi için “Para Yorumları”Kategorimize göz atın.