DOGE 1 $ ‘ı Aşar mı? • Coin Otağ

DOGE uzun süredir popüler. Göğüs parasının piyasa değeri 92 milyar doların üzerindedir. Hayali gelebilir, ancak birkaç dolar değerinde olmayan göğüs jetonu şu anda 0,7 doların üzerinde bir değere sahip. 0,69 dolara ulaştıktan sonra, topluluk şimdi Doge’yi 1 dolara doğru itiyor.

Analistler bu konuda çok iyimserler.

Piyasada Korku Hakim! | Bitcoin (BTC) Fiyatı Etkilenebilir!

Microstrategy CEO’su Elon Musk’a Güçlü Tepki Verdi

DOGE’nin yeni belirlenen hedefi, yatırımcı ve analist Ben Armstrong şunları söyledi:

Kesinlikle bir dolara ulaşabileceğini düşünüyorum. Bu noktada bununla ilgili bir soru olduğunu sanmıyorum. Bu bir zaman meselesi.

Ancak Armstrong, 1 dolara dokunduktan sonra fiyatın fazla ileri gidemeyeceğini de eklemeyi unutmadı.

Analist ayrıca şunları söyledi:

Dogecoin, kriptoda gördüğüm en çılgın grafiklerden birine sahip. Yıllardır hiç böyle bir şey görmedim.

Kaynak: TradingView

Basında CMC’de dördüncü sırada yer alan Dogecoin’in fiyatı 0,72 doların üzerinde dalgalandı. Yalnızca geçen hafta meme yardımı% 98,97 oranında keskin bir artış gördü.

Kaynak: TradingView

Ancak doygunluk noktasına ulaştıktan sonra madalyonun fiyatı önemli ölçüde düştü. Popülerlik ve güvenilirliğin karşılıklı olması gerektiğini belirten analist, sözlerini şöyle sürdürdü:

Şu anda riskli bir hal alıyor… Bu kesinlikle portföyümde uzun vadede olmasını istediğim bir şey değil.

Yılbaşından bugüne tahminler, Dogecoin’in 2021’in başından bu yana% 12.000’in üzerinde yükseldiğini gösteriyor. Öte yandan, ETH yalnızca% 369 büyürken, BTC aynı zaman dilimi içinde% 95’lik bir artışa tanık oldu.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0,540190 $ seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.