DigiByte, STEEM, XRP Yorum Analizi: 17 Ağustos

Kripto endüstrisindeki piyasa eğilimleri, altcoinlerinin çoğu grafiklerde bireyselliğe yol açtığı için bir korelasyon eksikliğine işaret ediyor gibi görünüyordu. Ethereum’un son geri çekilmesi ve Bitcoin 11.900 $ aralığını yeniden test ettikten sonra XRP, teste 0.30 $ ‘dan devam edebildi. Buna karşılık, Digibyte son 24 saatte daha iyi bir başarı elde etti ve STEEM de piyasada bir miktar fiyat toparlaması kaydetti.

İçerik Başlıkları gizle

XRP Yorum Tablosu

DigiByte STEEM XRP Fiyat Analizi 17 Ağustos

Kaynak: Trading View’de XRP / USD

XRP için, yatay hareket grafiklerde açıkça görülebildiği için, 0.303 ile 0.2956 dolar arasındaki konsolidasyon basında piyasayı işgal etmeye devam etti. XRP’nin piyasa değeri, son 24 saatte 2,03 milyar dolarlık işlem hacmi ile toplam 13,5 milyar dolar değer kaydetti.

Fiyat gibi, XRP’nin piyasa göstergeleri belirsiz bir şekilde nötr kaldı. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, alım ve satım baskıları arasındaki dengeyi gösteren 49.11’lik bir endeks notu kaydetti.

Bu arada, Bollinger Bantları birbirine paraleldi ve bir volatilite işareti dizginleniyordu. Bununla birlikte, parabolik SAR, mum çubuklarının altında noktalı işaretler göründüğü için yazı yazılırken token için yükselişteydi.

XRP, kripto para birimleri arasında vurgulanan birkaç kripto para biriminden biriydi. Gri Tonlamalı Yatırımlar TV reklamı Daha yakın zamanlarda, kripto topluluğundan birçok alaycılıkla karşılanan bir reklam vardı.

STEEM Yorum Tablosu

1597664367 426 DigiByte STEEM XRP Fiyat Analizi 17 Ağustos

Kaynak: TradingView’de STEEM / USD

CoinMarketCap’in listelerinde 113. sırada yer almasına rağmen, STEEM, güçlü bir yükseliş trendini takip eden fiyatı ile son birkaç gün içinde yükseliş eğilimi gösterdi. Grafiklerdeki% 2.43 büyüme ile STEEM, 89 milyon dolarlık piyasa değeri kaydetti ve 24 saatlik işlem hacmi yayın anında 5.5 milyon dolara yaklaştı.

Ekosistemdeki topluluk faaliyeti ve gelişmeler ışığında, STEEM’den Chaikin Money Flow veya CMF, piyasaya akan sermayenin, giden sermayeden daha iyi performans göstermeye devam ettiğini öne sürdü. Bu arada, Parabolik SAR fiyatı kuzeye doğru itmeye devam ederken, Bollinger Bantlarının artan volatilitenin bir işareti olarak grafiklerde ayrıldığı gözlemlendi.

DigiByte [DGB] Yorum Tablosu

1597664367 470 DigiByte STEEM XRP Fiyat Analizi 17 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde DGB / USD

Son olarak, 37. sırada yer alan Digibyte, grafiklerde yüzde 4.24’lük güçlü getiri sağlarken istikrarlı bir artış kaydetmeye devam etti. Ancak, son 24 saatte 19,74 milyon dolarlık işlem hacmi zayıftı ve DGB’nin piyasa değeri 500 milyon doların biraz altındaydı.

0.037 $ ‘lık dirençle, yazım sırasında kripto varlığının göstergeleri etrafında bir geri çekilme olasılığı gizlendi. MACD yükselişe geçti, ancak Sinyal hattı hızla tersine dönüyordu. Dahası, Müthiş Osilatör, kırmızı mumlar çizelgeleri doldururken ayılara doğru değişen bir momentuma da işaret etti.

Bu arada, Parabolik SAR yükseliş imajını korumaya devam etti. Ancak, bu muhtemelen diğer göstergeler tarafından kısa ömürlü olacaktır.