DigiByte, Polkadot, Tron Fiyat Analizi: 3 Eylül

Ayın başından bu yana, Bitcoin piyasadaki birçok altcoin ile servetinin kötüleştiğini gördü. Bitcoin 11.000 doların üzerinde kalırken, Polkadot gibi altcoinler dün işlem değerinin yüzde 5’ine yakın bir değer kaybetti. Ancak, düşüş altcoin piyasasında tek tip değildi ve Tron’un beğenileri fiyat listelerinde yükselmeye devam ediyor.

İçerik Başlıkları gizle

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Tron’un Eylül ayının başından bu yana fiyat hareketleri çok umut verici görünüyordu. Kripto para birimi, Ağustos ayının sonlarında birçok yatay hareketle sınırlı kalırken, son birkaç günde grafiklerde güçlü bir çıkış yaptı. Yalnızca son 3 günde, YTX yüzde 35’ten fazla artarak baskı süresi işlem değerini 0,0367 dolara yükseltti. Ancak TRX, 2,6 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri açıkladıktan sonra bir miktar dirençle karşılaştı. TRX listelerde düşerse, güçlü destek seviyeleri 0,033 dolar ve 0,28 dolar seviyesinde bulunuyordu.

MACD göstergesi ve RSI aşırı alım bölgesinde konumlanan RSI ile güçlü bir yükseliş ivmesi işaretleri gösterdi. Tron kısa süre önce SUN’un lansmanını duyurdu. Tron Ağı üzerinde çalışır ve “SUN genesis madenciliği” kullanılarak çıkarılabilir.

Puantiye [DOT]

Kaynak: DOT / USD, TradingView

Polkadot, yazı yazılırken CoinMarketCap’in listelerinde 5 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 5. sırada yer aldı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, madeni para 5,7 – 6,4 $ fiyat aralığında kaldı. Basında, Polkadot 5,9 dolar değerindeyken 24 saatlik 597 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

Bollinger Bantları, madeni paranın fiyat hareketi için herhangi bir dalgalanma belirtisi göstermeden sözleşmeli kaldı. MACD göstergesi, düşüş eğilimi gösterdikten sonra, yaklaşan bir fiyat düşüşü olasılığına işaret etti. Geliştirme cephesinde, Polkadot’un Ethereum’daki akıllı sözleşmelerin doğrudan Polkadot ile etkileşime girebilmesi için çabalarını artırdığı bildirildi.

DigiByte [DGB]

Kaynak: DGB / USD, TradingView

Bu listedeki önceki iki kripto para biriminin aksine, Eylül ayı DigiByte’ın grafikler üzerindeki fiyat hareketini oldukça kötü vurdu. Kripto para biriminin işlem fiyatı yüzde 12’nin üzerine düştü ve DGB, baskı anında 0,023 dolara yakın. EMA şeritleri kripto fiyatının üzerine çıktı ve 0,026 dolarlık fiyat aralığı civarında güçlü direnç gösterdi.

Madeni paranın test ettiği seviye olan 0,023 dolarlık bir destek seviyesi vardı. Dahası, Stokastik gösterge aşırı satım bölgesine düştü ve madeni para için sorun yaratabilir.