DigiByte, Cosmos, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 01 Eylül

Bitcoin Cash, yazım sırasında, varlık son birkaç gün içindeki düşüş eğilimini tersine çevirmeye çalışırken yükseliş işaretleri gösteriyordu. Ancak, aynı şeyin grafiklerde onaylanması yine de birkaç gün sürebilir. Aksine, DigiByte güçlü düşüş ivmesi altında mücadele ediyordu. Dahası, Cosmos son zamanlarda yeni ATH’lere ulaşmak için mükemmel kazançlar kaydetti ve ATOM’un listelerinde yeni seviyelerde konsolide olması bekleniyor.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Cosmos, DigiByte Fiyat Analizi: 31 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

5,1 milyar dolarlık piyasa değeri ile Bitcoin Cash, CoinMarketCap’te 5. sırada yer alan kripto varlığı ile Bitcoin’in en büyük fork’u olmaya devam ediyor.

BCH için destek 265 dolar iken direnç 288 dolardı. Bitcoin Cash bir haftadan fazla bir süredir düşüş eğilimindeydi ve yazı yazıldığı sırada BCH kısa vadeli bir yükseliş eğilimini işaret ettiği için 278 dolardan işlem görüyordu.

Gruplarda fiyat yükselmeye başlamadan önce Bollinger bantları birkaç seans için sıkılaştırıldı. RSI, yükseliş işareti olan 60’ı gösterdi. Aslında, RSI, BCH’nin fiyatı birkaç gün önce 257 dolara düştüğü için fiyatla birlikte daha yüksek düşüşler yaşıyor.

Bitcoin Cash’in direnç seviyesini 288 $ olarak test etmesi bekleniyordu.

Evren [ATOM]

Bitcoin Cash, Cosmos, DigiByte Fiyat Analizi: 31 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

Cosmos, 1.5 milyar dolarlık piyasa değeri ile yazı yazılırken 17. sırada yer aldı. 24 saatlik işlem hacmi 350 milyon dolardı ve son birkaç gündeki ortalamanın oldukça altında.

Fibinacci Retracement aracını kullanarak önemli geri çekme seviyeleri gözlemlendi. Basın zamanında, ATOM 7.67 $ ‘da% 23.6 geri çekilme seviyesine yakın bir seviye olan 7.552 $’ dan işlem görüyordu.

ATOM, birkaç gündür (sarı trend çizgisi ile gösterilir) daha yüksek düşüşler oluşturuyor ve 7.67 $ bölgesini geri çekebilir.

Yönlü Hareket Endeksi (DMI) güçlü bir eğilim göstermedi, ADX (sarı) 20’nin altında. Genellikle güçlü bir eğilimi belirtmek için 20’nin üzerindeki bir değer kullanılır. Yukarı doğru bir ivme olmadığından, ATOM’un trend çizgisinin altına düşmesi ve% 38,2 geri çekilme seviyesi olan 6,86 $ ‘da desteğe ulaşması muhtemel.

DigiByte [DGB]

Bitcoin Cash, Cosmos, DigiByte Fiyat Analizi: 31 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

Digibyte’ın son birkaç gün içinde en az 14.321 sosyal gönderisi var hakkında konuşmak hangi veriler sadece geçen haftaya aittir. Basında, DGB 362 milyon dolarlık piyasa değeriyle listelerde 50. sırada yer aldı.

DGB pazarındaki güçlü düşüş trendi, Aroon göstergesi tarafından onaylandı ve yazı yazıldığı sırada herhangi bir tersine dönme belirtisi göstermedi. Aroon Yukarı (turuncu) yukarıdan geçmemişti ve listelerde Aroon Down (mavi) altında kalmıştı.

Ayrıca, 20 SMA (beyaz) 50 SMA’nın (sarı) oldukça altındaydı ve düştü. Son olarak, Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi.

0,0262 $ ‘lık destek tutmazsa, DGB bu düşüş trendinin arkasında 0,0223 $’ a düşmek zorunda kalabilir. DGB’nin sıçramasını ve basit hareketli ortalamalarda dirençle karşılaşmasını bekleyebiliriz. Kısa vadede, fiyat birkaç seans için 50 SMA’nın üzerinde işlem görene kadar yükseliş durumu yapılamaz.