DeFi Token MKR, UNI Bu Hafta Piyasaları Nasıl Etkiliyor »Coin Otağ

Düşük rallinin başlamasıyla birlikte, ilk 25 altcoin yerel ATH’ye veya yeni ATH’lerinin ötesinde keşiflere doğru yükseliyor. Aynı zamanda, Cosmos (ATOM), Uniswap (UNI), Compound (COMP), Aave (AAVE), Sushiswap (SUSHI) gibi DeFi tokenleri de artıyor ve% 5’in üzerinde günlük getiri sunuyor. En iyi spot borsalardaki 24 saatlik ticaret hacmi, ETH’nin yeni bir ATH’ye ulaşmasından ve bu DeFi tokenlerinin yerel zirvelere doğru yükselmesinden bu yana istikrarlı bir şekilde arttı. ETH tarafından sunulan hızlı başlangıç, spot borsalarda genel bir yükseliş ve iyimserlik hissine yol açtı. Bu iyimserlik, altcoin talebinde bir artışa neden oldu ve büyük HODLer’ların konsantrasyonu artıyor.

Şu anda satın alma bölgesinde mevcut olan en iyi DeFi tokenleri arasında, bir fiyat rallisi için vites yükselten Maker var. MKR’nin döviz girişi 3 Nisan 2021’de 1 ayın en yüksek seviyesini vurdu. Girişteki artış, likidite ve oynaklıkta bir artışa işaret ediyor. Şu an itibariyle MKR, spot borsalardaki talep yetersizliğinden dolayı alım bölgesinde.

DeFi token'larının sezonları alt ralli olarak almasının nedeni işte burada

Yukarıdaki grafik, varlığın fiyatı ile döviz giriş hacmini göstermektedir. Grafiğe göre, fiyatın tarihsel eğilime göre artması muhtemel. MKR el değiştiriyor ve yükseliş hissine paralel olarak spot borsalarda momentum düşene kadar herhangi bir satış veya düzeltme olmayacağı bekleniyor.

Coinmarketcap.com’un fiyat tablosuna göre, UNI geçen hafta büyük ölçüde 27 ile 32 dolar arasındaydı. Şu anda varlığın işlem hacmi yaklaşık% 80 arttı ve% 82 HODLers 29,86 $ ‘dan kar elde etti. Geçen hafta UNI ağında 1,5 milyar doların üzerinde büyük ticaret gerçekleşti ve MKR’ye benzer şekilde yükseliş eğilimi gösteriyor.

DeFi token'larının sezonları alt ralli olarak yakalamasının nedeni işte budur.

Coinmarketcap.com tarafından sağlanan zincir içi analiz, tüccarlar arasındaki duyarlılığın şu anda yükselişte olduğunu gösteriyor. UNI için, büyük HODLer’ların konsantrasyonu mevcut fiyat seviyesinde% 91’e ulaştı. Bu kriterlere göre, fiyat hareketinin önümüzdeki hafta UNI için yükseliş eğilimi göstermesi bekleniyor. Altcoin rallisini devralan DeFi tokenlerinin bir başka işareti, DeFi’de kilitlenen BTC’nin 30 günün en düşük seviyesinden toparlanmasıdır. DeFi jetonları toplanıyor ve çoğu DeFi jetonu şu anda satın alma bölgesinde olmasına rağmen yakında altcoin rallisini devralabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.162.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!