DASH, VeChain, Cardano Fiyat Analizi: 01 Eylül

Mevcut piyasa ezici bir şekilde düşerken, birçok büyük altcoin, bir dizi düzeltme yapılırken yüksek değerlemelerini grafiklerde tutmak için mücadele ediyor gibiydi. Düşüş son 24 saat içinde minimum düzeyde kalırken, birkaç kripto varlığının grafikleri önümüzdeki günlerde daha fazla düşüş eğiliminin izleyebileceğini gösteriyor gibi görünüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA]

DASH, VeChain, Cardano Fiyat Analizi: 01 Eylül

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Grafiklerdeki erken yükseliş eğilimine rağmen, 11. sırada yer alan Cardano’nun düşüşü Ağustos ayının başından beri belirgindir. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, kripto varlığı, birkaç saat önce düşüş eğilimi gösteren bir yükseliş kanalı modeli kaydetti. Yazının yazıldığı sırada, piyasa değeri 2,91 milyar dolar civarında kaldığı için fiyat son 24 saatte getirilerde yüzde -0,59 idi.

Son 24 saatte 336 milyon dolarlık işlem hacmiyle, Token için Müthiş Osilatör hala düşüş eğilimi gösteriyordu. Histogramın kırmızı sinyalleri daha az tanımlandı, momentum zayıftı, ancak tüm nedenlerden dolayı düşüş eğilimi gösterdi. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi veya RSI, piyasadaki yüksek satış baskısını yansıtan benzer bir sonuca varıyor.

Cardano’nun güvenilirliği son zamanlarda Bitcoin Maximalistleri tarafından sorgulandı, Adam Back ADA tokenleri olarak adlandırıldı ve Charles Hoskinson ilkini en iyi shitcoin olarak etiketledi.

VeChain [VET]

DASH, VeChain, Cardano Fiyat Analizi: 01 Eylül

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VET tokenleri için Chaikin Money Flow, sermaye girişlerinin sermaye çıkışları tarafından aşılmanın eşiğinde olduğunu, ancak değerlemelerinin son 24 saat içinde% 0,09 arttığını öne sürdü. VET, 133 milyon $ ‘lık ortalamanın altında işlem hacmi ile 937 milyon $’ lık piyasa değerine sahipti.

Dahası, Bollinger Bantları grafiklerde biraz farklı görünüyordu, bu nedenle oynaklık potansiyel olarak ileriye dönük olarak daha yüksek olabilir, ancak bunun tersi de geçerlidir.

Son olarak, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altında kaldı ve mevcut düşüş eğilimini gösteriyor.

DASH

DASH, VeChain, Cardano Fiyat Analizi: 01 Eylül

Kaynak: Ticaret Görünümünde DASH / USD

DASH için, düşüş baskısı altında olmasına rağmen, kripto keskin geri çekilmeler kaydetmeye devam ettiği için durum hala belirsizdi. Token Eğilimin ana engeli, geçen hafta 50 Üstel Hareketli Ortalama (mavi çizgi) tarafından geliştirilen genel dirençti. DASH’ın fiyatı, EMA ile küçük bir ihlalin ardından sürekli olarak altından sıçradı.

Mum çubuklarının üzerinde gezinen noktalı işaretçiler nedeniyle Parabolik SAR düşüşüyle, Göreceli Güç Endeksi veya RSI muhtemelen önümüzdeki birkaç gün içinde bir miktar alım baskısı kaydedebilir.

DASH, yazı yazılırken 826 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve 85 dolar olarak fiyatlandırılmıştı.