Dash, Tron, Cardano Fiyat Analizi: 08 Ağu

Altcoin piyasası son zamanlarda verimli bir kaç ay geçirdi. Bitcoin’in düşük volatilitesine rağmen bu altların kazanması için Temmuz çok önemliyken, Ağustos ayında BTC yeniden canlandı. Bitcoin yükseldi ve basın anında 11.000 $ ‘ın üzerinde bir pozisyon tuttu ve piyasanın geri kalanına ivme kazandırdı. Cardano, Tron ve Dash örnekleri, tüm bu alts’ın grafiklerde kayda değer kazançlar kaydetmesiyle aynı şeyi gösteriyor.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA]

Dash Tron Cardano Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

Cardano [ADA] Şu anda grafiklerdeki en büyük 8. kripto para birimi, piyasanın en iyi performans gösteren varlıklarından biri haline geldi ve ADA, yazı yazılırken YTD için% 325 kazanç kaydetti. Aslında, kripto para birimi yalnızca Haziran ve Temmuz aylarında katlanarak artmakla kalmadı, aynı zamanda birçok kişinin altseason’un nihayet burada olabileceği yorumuna neden olan piyasa oynaklığına da yol açtı. ADA’nın hareketi Ağustos ayında biraz yavaşlarken, Bitcoin’in son çabaları sayesinde yükseldi.

Aslında, ADA son 5 günde% 7’nin üzerinde arttı.

Ne yazık ki, ADA’nın teknik göstergeleri, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok altında kaldığı için bu yükselişi paylaşmıyor gibi görünürken, Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında aracılık ediyordu.

Geliştirme cephesinde, Cardano kısa süre önce blockchain tarihindeki en önemli yükseltme olan Shelley hardfork’u uyguladı ve ardından Bitfinex, platformunda ADA’yı listeledi. Bununla birlikte, son haberlerin ADA’nın fiyatı üzerinde fazla bir etkisi olmadığı unutulmamalıdır.

Tron [TRX]

1596863527 917 Dash Tron Cardano Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de TRX / USD

Bir zamanlar kripto piyasasının ilk 10’unda popüler bir dayanak noktası olan Tron artık orada değil ve TRX, CoinMarketCap listesinde 16. sırada yer alacak. Bununla birlikte, grafiklerdeki konumuna rağmen, TRX’in son birkaç aydır yükseliş eğilimi gösterdiği ve en son hamlelerinin en düşük düzeye sahip olduğu unutulmamalıdır.

Bitcoin’in son dönemdeki dalgalanması TRX’in fiyat hareketini de etkiledi ve kripto 5 günde% 7’nin üzerinde yükseldi.

TRX son birkaç gün içinde düşük volatilite kaydetmesine rağmen, Bollinger Bantları piyasada bir dereceye kadar fiyat dalgalanmasına işaret eden geniş bir ağza sahipti. Aksine, Chaikin Para Akışı grafiklerde 0.10’un biraz üzerinde sabit kaldı.

Fiyat performansı bir yana, son zamanlarda Tron ekosisteminde birkaç olumlu gelişme oldu. Sadece değil Akıllı Sözleşme tetikleyicileri ağda 1 milyar dolara yakın, ancak Tron DApp’ler giderek daha popüler olmaya devam ediyor.

DASH

1596863527 115 Dash Tron Cardano Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

Pazarın en önemli gizlilik alanlarından biri olan Dash, yazının yazıldığı sırada listelerde 21. sırada yer aldı. Cardano ve Tron’un beğenilerinin aksine Dash, Temmuz ayının çoğunda fazla kazanç sağlamadı. Bununla birlikte, Temmuz ayının son haftasından bu yana Dash, Bitcoin’in müteakip oynaklığından bağımsız olarak, fiyat tablolarında katlanarak yükseldi. Aslında, geçtiğimiz hafta Dash, grafiklerde% 25’in üzerinde kazanç elde ettikten sonra piyasadaki en iyi performans gösteren kriptolardan biriydi.

Bu yükseliş dalgasının ölçeği, teknik göstergeleriyle vurgulandı, çünkü Müthiş Osilatör, piyasada giderek artan bir düşüş ivmesi sergilerken, MACD çizgisi grafiklerde Sinyal çizgisinin çok üstünde yer aldı.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.