DASH, Synthetix, Litecoin Yorum Analizi: 18 Ağustos

Litecoin, Synthetix ve Dash, yazı yazılırken tarihsel olarak önemli seviyelerde veya üzerinde işlem görüyordu. Aslında, piyasa 40 $ ‘a yakın düşük seviyelerden toparlanmaya devam ederken Litecoin patlama yaşıyordu. Dahası, DASH grafikler üzerindeki anlık direncini takip ederken, Synthetix etkileyici fiyat performansını sürdürüyor gibiydi.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC] Yorum Tablosu

Dash, Synthetix, Litecoin Fiyat Analizi: 17 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, CoinMarketCap listelerinde 4,1 milyar doların üzerinde piyasa değeri ile 7. sırada yer aldı. Aslında, Litecoin’in fiyat hareketi, LTC’nin satın alma bölgesinde kalacağını öne süren yeni bir analizin bulgularını gösteriyordu.

LTC, 56 dolar ve 60 dolarlık destek seviyelerini sadakatle geri kazandıkça Bollinger Bantları grafiklerde genişliyordu. Bu bantların farklılaşması, yakın vadede artan fiyat oynaklığına işaret etti. Basın zamanında LTC, Bollinger bantlarının üst bantlarının yakınında işlem görüyordu ve bu da varlığın aşırı satılabileceğini gösteriyordu.

Hem 56 dolar hem de 60 dolarlık direnç seviyeleri, ortalamanın üzerinde hacimlere sahip bir hareketi desteklemek için tersine çevrildi, bu da kısa vadede destek seviyesini kaybetme ihtimalinin düşük olduğunu gösteriyor.

56-60 dolarlık bölge, son birkaç yılda birçok kez destek ve direnç görevi gördü. Litecoin’in onları desteğe çevirmesi hem kısa hem de uzun vadede önemli.

DASH Yorum Tablosu

Dash, Synthetix, Litecoin Fiyat Analizi: 17 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, direncinin zirvesinde 94 dolardan işlem görüyordu. 84 $, 94 $ ve 104 $ seviyeleri tüm yıl boyunca önemliydi ve bu da bu seviyelerin önemini vurguluyor.

Chaikin Para Akışı, piyasaya para akışını gösterdi ve yakın vadede 94 dolara yaklaşan direnci destekleyebilir. Direnç ve tutmayı kırmamak, DASH’ın 84 dolarlık desteğini yeniden test etmesine neden olabilir.

24. sıradaki kripto para birimi, bir sonraki direnişine doğru kuzeye doğru bir hareket için iyi görünüyordu. CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken 930 milyon dolarlık piyasa değerine sahipti.

Synthetix [SNX] Yorum Tablosu

Dash, Synthetix, Litecoin Fiyat Analizi: 17 Ağustos

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

Synthetix, 636 milyon dolarlık piyasa değeri ile yazı yazarken 36. sırada yer aldı. En son haberlerde, DappReview, Synthetix’in Ethereum DeFi protokolünün en belirgin olanıdır. önemCompound ve Aave ile daha belirgin.

SNX, geçtiğimiz birkaç gün içinde ders kitabını aramayı ve yeniden test etmeyi bıraktı. 5 Dolar, 5,9 Dolar ve 6,35 Dolar dirençler, 6,73 Dolarlık SNX ticareti ile başarıyla yeniden test edildi.

RSI değerleri 50’nin altına düşmedi ve bu grafiklerde yükseliş eğilimi gösterdi. Yükselişi temsil eden bir rakam olan 60’ı gösterdi. Ancak, muhtemelen hafta sonları genel olarak daha düşük hacimler gördüğü için, son birkaç gün piyasada ortalamanın altında işlem hacmi gördü.

SNX için 7 doları aşan bir kırılma muhtemel görünüyordu. Eğer gerçekleşmezse, belirtilen seviyelerin destek görevi görmesi beklenebilir.