CryptoWhale BTC’den Para Çıkacak Ve Altcoin Sezonu Geldi!• Coin Otağ

Cryptocurrency analisti CryptoWhale, yakın tarihli bir tweet’te Bitcoin (BTC) yatırımcılarının trendinde büyük bir değişiklik olabileceğini ve paralarının altcoinlere akacağını düşündüğünü söyledi.

CryptoWhale: Yatırımcılar BTC’lerini satacaklar

Yakın tarihli bir tweet’te CryptoWhale, “Bitcoin, 2021’in en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biri ve yatırımcıları ciddi acı içinde. Tahminim, BTC’lerini satacaklar ve yakında altcoinlere dalacaklar ”dedi. Analist ayrıca, ilk 100 kripto para birimi arasındaki birçok altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını ve son zamanlarda değerlerinin yarısını kaybettikten sonra bile hem fiyat hem de fayda açısından BTC’den daha iyi performans gösterdiğini söyledi.

cryptowhale altcoin deplasman

Bitcoin oldukça ilgi görmeye devam etse de altcoin piyasaları son zamanlarda önceki yıllara göre başarılı fiyat hareketleri sergiliyor. Birkaç yüksek performanslı altcoin, analistler tarafından oldukça umut verici olarak tanımlandı. (Bakınız: Solana gündemde kalmayı nasıl başarıyor?)

Bitcoin fiyatı bir yılda yaklaşık %702 artarken bazı altcoinler bu büyüme oranından daha iyi performans gösterdi. Örneğin, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, yaklaşık %1,200 büyürken daha iyi performans gösterdi. Binance Coin (BNB) de yaklaşık %3.787 büyüme oranıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Bakın: Altcoin sezonu ne zaman gelecek?

PlanB, Bitcoin (BTC) konusunda çok umutlu!

CoinOtag.com’un bildirdiği gibi, Cardano (ADA), XRP, Dogecoin (DOGE) ve Uniswap (UNI), geçtiğimiz aylarda zirveye ulaşan altcoinlerden bazılarıydı. Ancak Çin’deki olaylar ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweetleri genel olarak kripto pazarında düşüşe neden oldu. Ancak mevcut duruma rağmen, birkaç kripto analisti uzun vadede BTC konusunda iyimser.

PlanB Bitcoin Tahmin Tablosu

Stok akış modelinin yaratıcısı Analist PlanB, en kötü durum senaryosu olarak Bitcoin fiyatlarının Aralık 2021’e kadar 135.000 dolarda görülebileceğini söyledi. En iyi senaryo olarak Aralık ayında 450.000 doların görülebileceğine dikkat çekti. 2021. Öte yandan, risk sermayedarı Tim Draper daha önce BTC’nin 2022 yılına kadar 250.000 dolara ulaşabileceğini varsayıyordu.